Akcesoria do golenia dla mężczyzny

Nie wiesz, jaki jest najlepszy upominek dla mężczyzny? Rzecz jest bardzo prosta: dobry zestaw do golenia, który sprawi, że ta rutynowa czynność będzie gwarantowała facetowi wiele przyjemności. Opłaca się samodzielnie zbudować taki komplet.

Jeżeli chcesz podarować mu jakieś pachnące kremy do twarzy, porzuć tę myśl. Oto podstawowe elementy, które każdy facet musi posiadać w swoim zestawie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – tak, dobrze przeczytałaś. Mężczyzna nie będzie się przecież golił różowymi nożykami dla kobiet. Nawet jeżeli twój partner nigdy nie miał w ręku lśniącego ostrza, na pewno szybko się nauczy, jak używać brzytwy. To może stawać się dla niego cudownym przeżyciem, które cofnie go w przeszłość, do wieków, gdy faceci golili się zaostrzonymi kawałkami żelaza.

Tak codzienne golenie zarostu przekształci się w świetny rytuał, który przyniesie facetowi siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni daje poczucie mocy, a również kontroli, gdyż używając jej powinno się monitorować każdy ruch. Poranne golenie wyuczy go dokładności i konsekwencji. Taka brzytwa to coś, co musi mieć każdy mężczyzna, który lubi poczuć łączność ze swoimi ojcami.

Jeśli jednak twój mąż lęka się trzymać w garści kawałek ostrego żelaza, zastępczą możliwością jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien używać jednorazowych golarek, które są bardzo mało efektywne przy goleniu.

Jeśli opublikowane w tym wpisie informacje są dla Ciebie emocjonujące, to dodatkowo, który zamieszcza analogiczne artykuły.

Maszynka na żyletki pozwala na wyrzucenie starych żyletek i umieszczenie tam nowych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do pakietu dla faceta dodaj koniecznie porządną wodę kolońską oraz kremy męskie. Pomiń wszelkie perfumy, które nie pasują do faceta. Facet ma pachnieć mocą i pewnością siebie, a zatem postaw na takich zapach. Dodatkowo dorzuć jeszcze wodę po goleniu o identycznie aromacie, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Aby ranki, które facet zrobił sobie w czasie golenia błyskawicznie się goiły, dodaj także ałun, związek chemiczny, który skutecznie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl