Aparaty cyfrowe

Canon PowerShot G1 X to prawdziwy rarytas pośród aparatów. Za prawie 3 tysiące złotych otrzymujemy matrycę w standardzie 14,3 mp oraz spektrum technologii, które skutkują niesamowicie wyrazistym obrazem. Model cechuje się też dobrym wyświetlaczem i jest łatwy w użyciu. Zwyciężył parę zestawień na najlepsze aparaty cyfrowe, co jest szczególnie wielką rekomendacją.

aparat cyfrowy

Autor: CASIO
Źródło: CASIO

Panasonic Lumix DMC-LX7 jest mocno wygodny. Można mieć go już za 2190 złotych. Analogicznie, jak inne aparaty cyfrowe z tej serii, wyróżnia go świetna jakość fotografii oraz długo trzymający akumulator.

Jeśli pragniesz znaleźć coś mniej kosztownego, świetnym sprzętem jest Sony Cyber-shot DSC-HX20V za niemal 1,5 tys. złotych.

Interesujący artykuł? W takim razie nakłaniamy Cię, żebyś przejrzał kolejne informacje z witryny, którą dla Ciebie opracowaliśmy. Kliknij proszę w ten link.

Aparat ten posiada bardzo bogate wyposażenie i wspaniałe 20-krotnie zbliżanie. Fantastycznie nadaje się do zastępowania kamery.

Jeśli chodzi o kamery cyfrowe, oto kilka modeli wartych uwagi:
Bardzo komfortowy Panasonic HC-V700, wart około 2000 złotych.

Przeczytaj, co opublikowano w najświeższym tekście (a-pro.pl/sklep-elektryczny/) – to także odnosi się do tej samej kwestii, więc na pewno też Cię zaintryguje!

Charakteryzuje się wysoką jakością pracy – filmowanie w rozdzielczości 15,3 mega piksela.

aparat fotografa

Sony HDR-PJ260VE, który filmuje w sporo gorszej standaryzacji (5,43 mp), ale za to posiada wewnętrzny HDD o pojemności 120 gigabajtów, co przekłada się na zapisanie wielu godzin ruchomych obrazów.

Dla miłośników naprawdę ostrego obrazu, którzy mogą wydać nieco więcej kasy (około cztery tysiące złotych), świetnym modelem będzie Sony HDR-CX730E, który zapisuje materiał w oszałamiającym formacie 24 mp.

Dysponujących mniejszą gotówką ucieszy porządna kamera cyfrowa Samsung HMX-F80, niewielka i poręczna, kręcąca w porządnej jakości i sprzedawana już za circa pięćset złotych.