Bądź trendy w nadchodzącym czasie i dopasuj płaszcz do swojego charakteru

Nim lato na stale zagości w naszej garderobie musimy uporać się z nadchodząca ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt ciepłe ciuchy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy zimowe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w mini i dopasować do tego bluzeczki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale cienkich płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m.

Publikowany artykuł kompletnie Cię pochłonął? Jeśli tak, to zainteresuje Cię też polecana treść (https://www.skalnik.pl/biegi-gorskie/buty-trailowe), która ma pokrewne informacje.

Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej ciepłe, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak naprawdę jedynie kilka tygodni. A że z pogodą różnie bywa, noszenie lżejszych ubrań w nadchodzących dniach w ogóle może stać mało praktyczne. Jednak nie zrażajmy się, szanowne panie i już szykujmy portfele, aby w zbliżającym się sezonie glamour.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z nie tak odległych modowo lat. Przetrząśnijmy, więc zasoby naszych mam i babć i sprawdźmy, co możemy z nich wyszperać i dopasować do teraźniejszych pomysłów. Na przekór wiośnie, która jest przeważnie bogata w barwy rodzącej się natury dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie brąz. Ku rozpaczy miłośniczek jasnych barw takie praktycznie nie występują. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest tuż za pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać do woli. Ciuchy, których znakiem rozpoznawczym są wyraźnie i szeroki pas uwydatniający talię, znów będą obecne na naszych ulicach.

Tkaniny, z których wykonane będą płaszcze, zachwycą kobiety tęskniące za modowym kontrastem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie niezbędne produkty, które w tym roku zrobią z Ciebie modową boginię.