Bezpieczny botoks w rękach wytrawnego znawcy

W dzisiejszych czasach prezencja ma spore znaczenie, tak jak w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ogromne zapotrzebowanie na odmładzanie sprawia, że medycyna estetyczna oferuje coraz to lepsze sposoby na odmłodzenie sylwetki. Jednym z najskuteczniejszych są iniekcje z botoksu.

Botox

Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Botoks (www.dermamed.com.pl/oferta/botox) sprawia, że rysy stają się łagodne, a twarz wygląda kilka lat młodziej. Wstrzykiwanie botoksu zapewnia błyskawiczny rezultat, lecz trzeba liczyć się z możliwością powikłań. Botoks – http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/toksyna-botulinowa-botoks-wroclaw/ – Warszawa w rękach profesjonalnego znawcy jest pewny. Podaje się go w niedużych ilościach, działa miejscowo, nie jest przyswajany przez system, a po kilku miesiącach nie ma po nim śladu.

Jeśli zabiegi na zmarszczki realizuje się w renomowanym gabinecie, nie powinno się się frasować o konsekwencje uboczne, ani o późniejszą ruchomość twarzy. Należy jednak mieć na uwadze, że botoks to substancja toksyczna i powinno się to wykonywać u sprawdzonego znawcy. Injekcje z botoksu to broń w walce ze zwiotczeniem, lecz niestety jest to całkiem kosztowna metoda. Botoks cena zależy od ilości spożytkowanej toksyny, na przykład zastrzyk w okolice kurzych łapek kosztuje około 800-900 zł, a zabiegi na czoło, pomiędzy brwiami 900-1600 zł.

Zabiegi na wygładzenie skóry nie są tanie, ale dają fenomenalne wyniki. Botoks Warszawa to jedna z najmocniejszym zwykłych toksyn, która w niewielkich dawkach może być stosowana w neurologii, chorobach skóry i medycynie estetycznej. Stosowanie botoksu wspiera w mniej inwazyjny sposób niż operacje plastyczne wygładzające istniejące zmarszczki mimiczne. Od niedawna aplikuje się je też do podniesienie opadających kącików ust (cena ok. 400-500 zł), zmarszczek palącego nad górną wargą.

Zupełną nowiną jest użytkowany botoks do zmniejszenia zmarszczek na szyi, oraz modelowania biustu. Przed zabiegiem nie są wymagane żadne procedury. Wystarczy wnikliwy wywiad lekarski uskuteczniony na początku wizyty. Więcej na

Należy powiadomić doktora o wszelkich przyjmowanych środkach farmaceutycznych. Kategorycznym przeciwwskazaniem do zabiegu jest czas ciąży i karmienia piersią.