Bieszczady przyciągają wczasowiczów górzystymi terenami, energicznym odpoczynkiem czy też pięknymi i bajecznymi widokami

Bieszczady to jeden z interesujących obszarów nie tylko Polski lecz i Europy. Więc jeżeli pragniemy doskonale odpocząć należy wybrać się w urocze Bieszczady oraz tam zamieszkać w prześlicznym domku wypoczynkowym.

Domek choć wygląda na niewielki to jest nadzwyczaj funkcjonalny oraz nadzwyczaj praktyczny. Są stawiane w punktach, gdzie chętnie przyjeżdża się np na wzniesieniach, nad strumieniem, rzeką, przy lesie, na łące z dala od zgiełku, ulic oraz tłumów (obejrzyj zdjęcia).

Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to specyficzna oaza relaksu, gdzie z przyjemnością przyjeżdżamy, również w najzimniejsze mroźne okresy. Dla między innymi kilkuosobowej rodziny domek z wielkim salonem (zobacz bańki chińskie wrocław) z TV czy kominkiem, komfortową, rozkładaną sofą i dużym jadalnym stolikiem to świetna propozycja bieszczadzkich noclegów. Taras też stanowi wymagany element wyposażenia domu. Wolno co wieczór czy też o poranku pić kawusię podpatrując przyrodę oraz wypasające się niedaleko na pobliskiej łące zwierzęta. Domki Bieszczady posiadają kuchnię z całym wyposażeniem np chłodziarką, mikrofalówką, elektrycznym czajnikiem, garami, naczyniami i sztućcami.

Musi też być konieczna toaleta (toaleta publiczna) z natryskiem i ubikacją. To wszystko mieści się na parterze, zaś na piętrze czy też poddaszu są pomieszczenia sypialne z wygodnymi łóżkami, szafkami, komodą i balkonem, gdzie rozpościera się przepiękny widok na panoramę gór. Góry są pięknym punktem na odpoczynek. Pełno tu czystego powietrza, zwierzaków, leśnych zakątków, potoków górskich pełnych ryb. Wczasowicze ożywiani są do aktywnego odpoczynku na łonie natury. Przy domkach są miejsca na przebywanie przy grillu, brzdące mogą bujać się na huśtawkach, czy spędzać czas w piaskownicy. Wszyscy czują się wyśmienicie oraz bezpiecznie. Ceny są nieduże, a klimat wspaniały, że entuzjastycznie się tu powraca (zobacz stronę).

Domki Bieszczady to wyśmienita baza wypoczynkowa dla turystów. Kontakt z przyrodą, lasy, jeziora oraz góry to wszystko sprawi, iż odpoczynek będzie przepięknym doświadczeniem i z chęcią będziemy powracać w te śliczne tereny.