Co musimy wziąć pod uwagę kupując odpowiednie okulary na słońce? Jaki kształt oprawek jest najlepszy?

Wybór odpowiednich okularów jest podobnie istotny jak wybór ubioru. Dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na parę kwestii, jeśli chcielibyśmy dobrać odpowiednią dla nas parę.
Należy wiedzieć, że nawet najlepsze okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą prezentowały się kiepsko, jeżeli będą źle dobrane.

Sałatka wiosenna ze świerzych warzyw

Autor: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Źródło: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Z tego względu cena w takim wypadku nie zagwarantuje dobrego wyglądu.

Będzie Ci potrzebne łącze do witryny (https://modazielinscy.pl/aktualnosci/sukienki-slubne-w-walentynkowej-promocji!)? Namawiamy więc, abyś najechał tutaj i wówczas przejdziesz do nowego tekstu pełnego szczegółów.

Okulary trzeba dobierać do kształtu własnej twarzy. Nie wygląda to w ten sposób, iż każde pasują dla każdego. Wręcz przeciwnie, innego typu okulary przeciwsłoneczne Tom Ford (link do strony) okażą się odpowiednie dla osoby o okrągłej twarzy, a innego typu z kolei dla kogoś o kształcie twarzy trójkątnym. Z tego względu zastanówmy się najpierw, jakiego rodzaju typ twarzy posiadamy. Kiedy zwiążemy włosy, będziemy widzieć dokładnie czy kształt naszej twarzy to raczej owal, trójkąt, czworobok, albo też koło. Możemy podpatrzeć w sieci, które modele będą dla nas dobre. Ogólnie rzecz ujmując przyjmuje się, iż oprawki powinny kontrastować z konturem twarzy. Korzystając z tej rady wymarzone okulary Georgio Armani (przenieś się tutaj) na pewno dobrze uda się dobrać.

plaza

Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com
Istotna jest też wielkość oprawek. Uważajmy, by nie kupić zbyt małych lub za dużych oprawek. Istotne jest zachowanie odpowiednich proporcji. W innym razie możemy uzyskać dosyć komiczny efekt. Barwa również ma znaczenie. Dobrze jest dobrać okulary przeciwsłoneczne (http://www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne/ray-ban) Tom Ford to koloru cery czy włosów. Gdy tak zrobimy będą się ładnie komponowały z buzią.

Tak naprawdę trudno wybrać jeden kolor, jeżeli chodzi o okulary Georgio Armani (polecany artykuł). Warto kupić jakąś parę w pasującym do wielu rzeczy kolorze. Natomiast coś zwariowanego też się przyda.