Co powinno się znaleźć w kosmetyczce każdego mężczyzny, czyli po co panowie coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory pierwsze skrzypce grali mężczyźni metroseksualni. Później przyszła kolej na tak zwanych drwali. Teraz coraz głośniej jest na temat panów, jacy inspirują się stylem… menela. Bez znaczenia na to, który z tych stylów reprezentują jedno jest pewne: wszyscy pielęgnują swój wygląd. Pragną być przystojni. Czasy, gdy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w kulce dawno się skończyły. Czego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce każdego pana? Przyjrzyjmy się temu dokładnie…

Mężczyzna goli się maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Czasy błyskawicznie się zmieniają. Panowie nie zostają już w tyle za paniami. Niektórzy nawet żartują, iż pod względem ilośći posiadanych kosmetyków, zaczynają je wyprzedzać. Czym są męskie kosmetyki? Albo: co mężczyźni noszą w kosmetyczkach? Przede wszystkim znajdziemy w nich żyletki derby. To podstawa.

Jeżeli ten artykuł wydaje Ci się ekscytujący, sprawdź naszą informację przedstawiającą podobny temat. Prawdopodobnie ona też Cię zainteresuje.

Oprócz tego męskie kosmetyki, a więc przybory do golenia: żel do golenia, krem po goleniu, a także krem do twarzy oraz do ciała, dezodorant, a nawet piękne perfumy. Panowie coraz częściej pamiętają o tym, by mieć zadbane dłonie a także stopy. Zdają sobie sprawę z tego, że brudne obgryzione paznokcie są po prostu odrażające. Tak samo jest ze stopami. Nieprzyjemny zapach nie jest powodem do zadowolenia. Męskie kosmetyki to obecnie coś więcej niż żyletki astra a także przybory do golenia. Choć są one podstawą, mężczyźni pragną o wiele porządniej zadbać o siebie.

Jakim sposobem nie przesadzić z kosmetykami? Panowie mają skłonności do przesadzania. Najbardziej popularnym błędem jest używanie za dużej ilości perfum. Chyba każdy z nas zna kogoś, za kim woń ciągnie się wręcz kilometrami. Często nieprzyjemny aromat zatyka. Perfum należy używać w małych ilościach. Chyba, że pragniemy zostać chodzącą perfumerią.

Dezodorant

Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
Drugim wykroczeniem jest stosowanie dezodorantu na ubranie. Nikomu nie musimy chyba tłumaczyć, że ten kosmetyk stosuje się bezpośrednio na ciało. Nie zapominajmy o tym, iż ogromne ilości dezodorantu nie pomogą, jeżeli systematycznie nie kąpiemy się. Prawda, że proste? Męskie kosmetyki są dostępne w każdej drogerii.

Bardzo ciekawy tekst, nieprawdaż? Zobacz też pozostałe wpisy, ponieważ tam nasza strona (http://www.sitodruk-maszyny.com/fpu.html) jest nie mniej wciągająca i pochłonie Cię bez reszty.

Dopasujmy je odpowiednio do naszego typu twarzy. I nie popadajmy w przesadę. Jak mówi stare porzekadło: „Mydło i woda, najlepsza uroda”. Mężczyźni powoli uczą się, jak porządnie dbać o siebie. To dobrze, jednak ich skłonność do przesady sprawia, iż jeszcze długa droga przed nimi. Jeśli mają problem z odpowiednim doborem kosmetyków, lub przyborów do golenia, zawsze mogą poradzić się pań. W końcu kto pyta, nie błądzi.