Co takiego znajduje biżuteria ze srebra, że jest tak bardzo pożądana?

Srebro jest metalem szlachetnym, stosunkowo tanim, a przy tym łatwym w obróbce. Przez kilka tysięcy lat produkowano z niego naczynia stołowe, puchary, tace, misy oraz talerze, sprzączki do pasów, sprzączki do ubrań, a także ozdoby dla mężczyzn i pań. Srebro służyło jako środek finansowy, wybijano z niego też monety. Do dziś jest używane jako inwestycja kapitału. Na obecną chwilę jest stosowane w wielu dziedzinach przemysłu, a w jubilerstwie wiedzieprzewagę.

odwiedź polecaną stronę

Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com

Biżuteria srebrnaBiżuteria srebrna (hurtownia srebra) jest wyjątkowa chociażby ze względu na właściwości samego srebra – ma ono albowiem działanie bakteriobójcze – sprawdź polecaną stronę . Dlatego też na przykład srebrne klipsy nie będą tak podrażniać uszu, jak trefne. Następnie srebrna biżuteria (sprawdź ofertę) w zestawieniu ze sztuczną, o wiele lepiej toleruje upływ czasu. Srebrną biżuterię wystarczy tylko czasami dobrze wyczyścić kiedy zaczernieje. Najskuteczniejszą, a równocześnie najmniej inwazyjną strategią czyszczenia tej biżuterii jest przemycie jej wykorzystując procedurę elektrolizy, czyli na dno plastikowego lub szklanego naczynia kładziemy folię aluminiową, potem nalewamy parę litrów wrzącej wody “doprawionej” kilkoma łyżeczkami soli. Później do naczynia z wodą kładziemy biżuterię. W zależności od stopnia zabrudzenia, na skutki trzeba oczekiwać od kilku minut do kilku godzin. Srebrna biżuteria jest ogólnodostępna, wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę biżuteria sklep internetowy, by odkryć wszystkie dodatki jakie chcemy kupić. Oferta tych sklepów jest wielka, zbiór nie do obejrzenia przez jeden dzień, więc zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.


Jednak, gdy szukasz tylko srebrnych dodatków wobec tego do hasła biżuteria sklep internetowy wystarczy dopisać srebrna i przeniesiemy się w rzeczywistość jubilerskich nowin. Biżuteria srebrna to żywa kopalnia przeróżnych stylów. Różne rodzaje srebra (przykładowo: srebro matowe, srebro rodowane) posiadają odmienne własności oraz image. Dlatego też, powinno się eksperymentować rozmaitymi srebrnymi częściami biżuterii, aby odnaleźć swój własny niesamowity styl.