Comeback dawnych męskich sprzętów do golenia na żyletki

Współczesne przeznaczone dla mężczyzn golarki w ogóle nie upodabniają się do tych używanych przed laty, ponieważ są znacznie mocniej skomplikowane. Posiadają już nie jedną żyletkę, ale nawet więcej ostrzy, wyposażone są w paski zapobiegające zacięciom i żelowe paski łagodzące podrażnienia. Poza tym nie trzeba do kompletu żadnych przyrządów do wyostrzania, a maszynki można kupić już co krok.

Mimo wszystko czy rzeczywiście te wszystkie produkty są opłacalne?

Maszynka do golenia

Golenie to prawie dla wszystkich mężczyzn katorga, na mecie której można zdecydować, że może jednak kilkudniowy zarost albo całkowicie bujna broda to ciekawy element wyglądu. Sporo mężczyzn jednak nie chce się z takim stanem sytuacji pogodzić i wraca po stare metody. Podobno dobra tradycyjna maszynka do golenia może z sukcesem uprawnić ten kawalerski manewr kosmetyczny.

Niewielu wie, że takie maszynki można jeszcze dostać i są nadal wykorzystywane, bo maszynki takie jak Merkur HD 3 na żyletki miało się ostatnio w szufladzie dziadka. Podobnie jak pas do ostrzenia brzytwy, drugiego z powracających, dawnych metod męskiej hiegieny wąsów. Tylko, że wielu dzisiejszych facetów wygodniej jest sięgnąć po elektryczną golarkę.

Dobra tradycyjna maszynka do golenia, dokładnie tego typu jak osiągalny cały czas w handlu (zapewne można wyszukać go w sieci) Merkur HD 34c, to fundament przyjemnego strzyżenia brody. Nic na siłę – odrobina praktyki i wypracowanie własnej sposobu ma możliwość spowodować, że poznamy plusy metod sprzed lat.

Wielu mężczyzn przekonało się już o fakcie, że pojedyncza, dobra tradycyjna maszynka do golenia, pędzelek z ekologicznym włosem i zapas polsilverów to dużo bardziej opłacalna inwestycja niż najdroższa elektryczna maszynka.

Jeżeli chcesz uzyskać zbliżone dane na ten temat to odkryj więcej tu, ponieważ znajdziesz tu jedynie ciekawe informacje na omawiany wątek.

Są także tacy, którzy zdecydowali się na jeszcze starsze sposoby, a mianowicie brzytwę i pas do ostrzenia brzytwy, co podobnie jest rozwiązaniem wartym zainteresowania. Nie da się nie zauważyć, że zaciekawienie rozwiązaniami sprzed dziesięcioleci rośnie i będzie stale rosło.