Ćwieki są ciągle trendy

W ostatnim sezonie królowały rzeczy przyozdobione przeróżnymi nitami, ćwiekami i kolcami. W sklepach są już także kolekcje z najnowszego sezonu, które pokazują, iż trend na ćwieki utrzyma się jeszcze przez pewien okres. Kiedyś tego typu dodatki przypisywane były jedynie osobom o metalowych i rockowych upodobaniach. Dziś ćwieki można dostrzec nawet na eleganckich torebkach czy gustownych sukniach.

Porządki w szafie

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com

Pośród dostawców ubrań przyozdobionych omawianymi drobiazgami na pewno prym wiedzie sieć H&M. Kolekcja będąca w tym czasie już na wyprzedaży, jak i ciuchy z nowej dostawy posiadają ozdobienia w postaci ćwieków bądź nitów. Prawdę powiedziawszy ciężko byłoby teraz znaleźć sklep, w którego ofercie nie byłoby choć jednej rzeczy odpowiadającej temu trendowi.

Ozdoby te najczęściej umieszcza się w miejscach, w których nie mają one skutkować żadnym zadrapaniem skóry lub uszkodzeniem innych naszych ciuchów. Ćwieki świetnie zatem prezentują się na kołnierzach, mankietach lub po zewnętrznej stronie spodni. Znacznie bardziej ostre kolce raczej obsadzane są na wysokości ramion, tak aby nie sprawiały kłopotu noszącym je panom czy paniom. Natomiast torby H&M swoje ozdoby umieszczone mają często z przodu, tak aby przymocowane do nich nity lub ćwieki nie zaciągały pozostałej części naszej garderoby.

Poza wspomnianą wyżej opcją zaciągnięcia przez ćwieki pozostałych naszych ciuchów, problematyczne może również okazać się pranie odzieży z ćwiekami. Ponad to wszyscy ci, którzy piorą ciuchy wyłącznie w automatycznej pralce, a pranie ręczne jest im bardzo obce powinni dobrze przemyśleć zakup takiej odzieży. Często bowiem na zaleceniach znajdujących się na metce jest informacja o konieczności ręcznego prania tej rzeczy, co może być zwyczajnie uciążliwe. Powinno się więc zawsze po prostu dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na metce, aby uniknąć tego typu przykrych niespodzianek.

Jeżeli dokładnie pragniesz zgłębić dane na przedstawiany wątek, to koniecznie wejdź na proponowany wpis (http://zeccoro.pl/zlote-kolczyki-kola). Tam znajdują się ciekawe wiadomości, które zostaną Ci w głowie na długo.

Dla bezpieczeństwa należy również prać odzież na lewej stronie.

Źródło: domodi