Czego nie może zabraknąć w garderobie modnego mężczyzny?

T-shirty męskie to podstawa każdej stylizacji. Uniwersalne koszulki możemy nosić pojedynczo, ale też założone pod rozpinaną koszulę, sweter, a nawet marynarkę. Znakomite zarówno do biura, jak również na obiad z przyjaciółmi czy randkę. Na co dzień znakomicie sprawdzą się proste koszulki z krótkim rękawkiem, najlepiej w stonowanych odcieniach. Czerń, brązy i granaty będą znakomicie pasowały do każdej stylizacji.

Na mniej formalne okoliczności możemy założyć koszulki dla ratowników medycznych z śmiesznym wzorem. Z mody nie wyjdą nadruki z postaciami z bajek czy bohaterami z kreskówek. Możemy także wybrać koszulki z śmiesznymi sloganami, choć polecasię ostrożność przy wyborze takiego modelu. Brzmiące dla nas niewinnie frazy mogą urazić na przykład znajomą z biura czy znajomą. W tym sezonie w modzie są także małe wzory oraz nieustannie od lat poziome paski.

Dla tych, którzy preferują nienachlaną elegancję i chcą łączyć koszulki (DAAB) męskie z marynarką , szczególnie warte polecenia są z kolei gładkie modele polo. Jeśli chodzi o buty, eksperci nie mają wątpliwości – w tym sezonie sklepy zdominują huntery . Te znane na całym świecie kalosze wytwarzane są w Wielkiej Brytanii już od 1853 roku. Świetnie pasują na październikowe deszcze i pierwsze chłodniejsze dni. Mężczyźni mogą wybrać modele z długą cholewką albo krótsze, sięgające ledwie kostki. Huntery sprzedawane są również w różnych odcieniach – w czerni lub ciemnej, eleganckiej zieleni.

koszulki

Autor: Naomi
Źródło: http://www.flickr.com

Kalosze dostępne są w wielu internetowych sklepach i na portalach aukcyjnych. Ich ceny wahają się od ok. 450 złotych do 550 złotych, zależnie od długości cholewki. W szafie modnego mężczyzny tej jesieni nie powinno brakować uniwersalnych T-shirtów i przydatnych kaloszy. Koszulki męskie znakomicie uzupełniają każdą stylizację, a z bogatej oferty sklepów, każdy znajdzie coś dla siebie. Wygodne huntery natomiast będą niezastąpione podczas jesiennych deszczowych dni.