Czy ma sens stosować botoks, żeby poprawić swoją urodę? Co musimy wiedzieć jeśli chodzi o to zagadnienie?

Współczesny świat nie jest nazbyt prosty dla pań. Wymaga on tego, aby sprawy załatwiała ona z gracja i to elegancko ubrana, posiadała talię osy, a do tego piękną, niemalże niemowlęcą cerę mając 40, a nawet 50 lat. Normalne kremy, różnego rodzaju najnowsze mikstury, pomimo cudownych receptur, nie mogą niestety zapewnić takich rezultatów, których się oczekuje. Nie dziwi więc fakt, że wciąż większą popularnością cieszy się botox.

medycyna estetyczna

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Wstrzykiwanie botoksu daje bardzo szybki efekt, lecz niestety trzeba się od czasu do czasu liczyć z możliwością niepowodzeń. Co należy wiedzieć zanim podejmiemy tego typu krok? Botoks to właściwie jedna z bardzo mocnych naturalnie występujących trucizn, która jednak w bardzo małych ilościach może być wykorzystywana w neurologii, dermatologii i medycynie estetycznej, przykładowo botox. Wstrzykiwanie botoksu pomaga wygładzić, nie usunąć, istniejące zmarszczki mimiczne, i to w nieinwazyjny sposób.

Ten tekst Ci się podoba? Więc odwiedź serwis www (http://www.uroczysko7stawow.pl/spa-by-loccitane/spa), który ma zbliżone dane na omawiany wątek – one też będą wciągające.

Pomaga więc w wygładzeniu zmarszczek na czole lub też zmarszczkę lwią między brwiami.

Od pewnego czasu jest ta metoda dosyć często używana do uniesienia opadających kącików ust, czyli potocznie zwanych zmarszczek palacza nad górną wargą. Całkowitą nowością jest używanie toksyny botulinowej w niwelowaniu zmarszczek na szyi i na dekolcie. Botoks, który jest wstrzykiwany w okolicach zmarszczki blokuje w odpowiedni sposób przechodzenie impulsów nerwowych, które wywołują kurczenie się mięśni twarzowych odpowiedzialnych za jej tworzenie się. Ma to działania paraliżujące mięśnie, które w określonym rejonie twarzy utraciły zdolność kurczenia się, a w taki sposób właśnie skóra przestaje się marszczyć, toteż ulega rozluźnieniu. Dla poszukujących danych – wpis.

zmarszczki

Źródło: pixabay
Zmarszczki w ten sposób nie ulegają pogłębieniu. Unieruchomione są tylko niewielkie fragmenty skóry, więc reszta mięśni może działać w normalny sposób, zaś twarz nie wygląda dziwacznie. Zaraz jednakże po zabiegu skóra może być trochę podrażniona, a czasem też może pojawić się malutki siniak, jednakże te objawy trwają krótko i szybko zanikają – wrocławski instytut dermamed. Rezultat kosmetyczny używania botoksu jest zauważalny po trzech-czterech dobach, natomiast poprawą wyglądu możemy cieszyć się od trzech do sześciu miesięcy.

Jak myślisz? Czy ten wątek jest interesujący? Jeżeli tak, to kliknij w odsyłacz oraz zbadaj praktyczne informacje (http://laoliva.pl/oliwa-do-smazenia) – pochłoną Cię totalnie.

Warto także dodać, że dosyć popularny jest również laser frakcyjny, przynosi on również zadowalające rezultaty.