Czy typowa brzytwa stanie się cechą nowoczesnego mężczyzny.

Prawdziwi mężczyźni bezsprzecznie powinni się golić. Oczywiście gdzieniegdzie machają nieśmiało panowie, jacy z jakiegoś powodu wybrali image leśnego dziadka, chowając swoje mniej lub bardziej męskie buzie za gęstą brodą. Ich wybór mogły spowodować czynniki natury wizerunkowej lub egzystencjalnej.

golenie

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsi nie wydali się sobie zbyt męscy z gładką i aksamitną. Kolejną grupę zaczęli stanowić panowie wiecznie zagonieni, przejęci większymi problemami egzystencjalnymi niż prozaiczne dylematy wizerunkowe. Do nich zaliczają się także ci zwyczajnie za leniwi na to, aby co rano budzić się kilkanaście wcześniej jedynie w tym celu, żeby niezmiennie wykonywać tę samą czynność. Szczęśliwie, wszyscy oni razem wzięci nie stanowią jakiejś znaczącej większość w kulturze środkowoeuropejskiej. W pozostałych różnie to bywa, bo niekiedy im włosów na brodzie będzie więcej, tym jej właściciel jest bardziej przystojny i męski.

Pozostali panowie, jeżeli już raz zdecydowali się podążać drogą bez zarostu na brodzie, muszą systematycznie kupować przyrządy pomagające im o ten wspaniały wizerunek należycie zadbać.

Kliknij na ten link oraz poznaj więcej szczegółów w treści (http://bakaliowyswiat.pl/pl/octy) – zamieszczone tam materiały poszerzą Twą wiedzę na poruszany w powyższym tekście temat!

Podstawą kosmetyczki męskiej powinna oczywiście być dobrej jakości maszynka, rossmann pędzel do golenia, krem do golenia i balsamy łagodzące skórne podrażnienia po goleniu. Istnieje parę firm które się specjalizują w sprzedaży znakomitych kosmetyków do pielęgnacji i higieny męskich twarzy, na przykład angielska firma dr Harris – , której produkowane w sposób ręczny kosmetyki do golenia na mokro są rozpoznawane na całym świecie. Co ciekawe, do niedawna jeszcze mężczyźni uznawani za nowoczesnych golili się wieloostrzowymi maszynkami, których producenci przeganiali się w zwiększaniu ilości ostrzy, mających zapewnić dokładność golenia.

brzytwa

Źródło: flickr.com
Obecnie coraz większe grono zwolenników zdobywają producenci tradycyjnych w formie, chociaż nowoczesnych stylem brzytew.

Tak samo emocjonujące materiały znajdują się w podobnym serwisie. Jeżeli chcesz je przeczytać – zobacz pod linkiem niedobory żywieniowe u psa, który jest tu!

Na przykład firma Dovo Razors – , reklamująca swoje wyroby jako gadżety dla prawdziwego mężczyzny, daje gwarancję nie tylko dokładne golenie, lecz również satysfakcję po sprawnie wykonanym zabiegu.