Czym się okryć żeby zostać sobą

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret postawił na elegancję z pazurem. Jeśli poszukujemy standardowych ubrań we współczesnym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa marki wskazuje, sugerowane stylizacje są idealne do zadań specjalnych. Płaszcz nie musi być pospolity, a tutejsi projektanci nie idą na łatwiznę tworząc kilka podobnych wykrojów. Każdy model nawiązuje do innego trendu, co pozwala dopasować okrycie według własnych upodobań i potrzeb.

W bieżącej kolekcji znajdziemy błyszczący granat, biały płaszcz wyjęty rodem z lat sześćdziesiątych, w grzecznych beżach – typowy trencz z intrygującym półokrągłym kołnierzem oraz prosty, zasuwany na zamek płaszcz z najbardziej pożądanym w tym roku geometrycznym nawiązaniem.

Dla bardziej odważnych sklep top secret przygotował szkarłatny płaszcz, który dzięki wiązaniu w talii podkreśli sylwetkę, nie tracąc przy tym eleganckiego wydźwięku poprzez wykorzystanie prostych linii. Kiedy poszukujemy uniwersalnej elegancji, z pewnością przyciągnie nasze spojrzenie szary płaszcz ozdobiony srebrną nicią. Kruczoczarne lamówki dodają mu wyjątkowego charakteru, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdzi się zarazem na spotkaniach biznesowych, jak też w bardziej swobodnych zestawieniach.

Zainteresowały Cię tematy, które właśnie znalazłeś w niniejszym tekście? Jeżeli tak, to ponadto zweryfikuj ofertę u źródła (http://www.wonia.pl/), a stwierdzisz, że wszystkie wiadomości są prawdziwe.

W mniej formalnej wersji płaszcze top secret spotkamy także w katalogach młodszej siostry firmy, o nazwie troll. W jej kolekcjach już króluje całkowita dowolność. Damskie kroje wojskowe, pagony połączone z kobiecymi liniami, młodzieżowe nadruki, modele krótkie i dłuższe w przeróżnych kolorach. Podstawą staje się jednak to, że mimo tego, że głównym odbiorcą firmy są osoby dwudziestokilkuletnie, nie obowiązuje pod żadnym względem ograniczenie wieku. Podstawą jest to, żeby w płaszczu dobrze się czuć i jeżeli preferujemy bardziej nietypowe modele, to zdecydowanie tego powinno się trzymać.Moda w obecnym sezonie praktycznie wymaga odrobiny szaleństwa.

Płaszcz zdecydowanie tworzy wizerunek, zatem prawidłowo dopasowany do figury i odzwierciedlający nasz temperament, będzie podkreśleniem całego stroju w okolicznościach osobistych, jak też formalnych.