Zatroszcz się o estetykę swego ciała z odpowiednio dobranymi zabiegami, czuj się piękna oraz bardziej zadbana

Obecna medycyna estetyczna oferuje nam szereg wygodnych rozwiązań, dzięki którym jeszcze doskonalej mamy okazję dbać o urodę oraz formę ciała. Zabiegi wykonywane w salonach medycyny estetycznej pozwalają ograniczać niedoskonałości, z którymi jeszcze do niedawna nie dało się zmagać albo walczyło się bardzo ciężko.

Teraz stało to o sporo łatwiejsze i bardziej komfortowe, jednak w każdym przypadku przy tego typu zabiegach trzeba się upewnić, czy będzie to bezpieczne dla ciała.

Pragniesz pozbyć się znamion? Laser (zobacz: laser mediostar monolith) ci w tym pomoże, lecz nie w każdym przypadku

Na ciele człowieka występują różne znamiona skórne i przebarwienia. Niektóre z nich bywają nie tylko nieestetyczne, lecz także potrafią być niebezpieczne, bo zachodzi obawa zezłośliwienia i wystąpienia czerniaka, raka skóry. Przez to bardzo ważne jest oglądania znamion i usuwanie pieprzyków (oferta), które zdają się być podejrzane, są nadmiernie narażone na kontakt ze słońcem oraz drażnione przez odzież lub biżuterię. Znamiona barwnikowe można likwidować w gabinetach kosmetycznych za pomocą lasera, dzięki temu ryzyko blizny staje się bardzo niewielkie. Mimo wszystko nie powinno się tego zrobić bez porozumienia z dermatologiem, który sprawdzi, czy znamię nie jest podejrzane. W takim wypadku zarządzi usunięcie chirurgiczne oraz badania histopatologiczne wyciętego pieprzyka.

usuwanie pieprzyków

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Masz problem z tłuszczykiem? Lipomasaż ci pomoże

Kobiety nierzadko borykają się z brzydkim wyglądem swojej skóry, „pomarańczową skórką” i fałdkami tłuszczyku utrzymującymi się w pewnych strefach ciała. W takiej sytuacji wskazanym zabiegiem okazuje się lipomasaż. Zabieg ten bazuje na powolnym przesuwaniu po skórze specjalną głowicą oraz wpływowi na skórę i tkankę pod nią przy wykorzystaniu podciśnienia i działań mechanicznych. Lipomasaż doskonale oddziałuje na sprężystość skóry, usprawnia również krążenie krwi, pozwala uwolnić się od toksyn z organizmu, jak też uaktywnia lipolizę. Panie poddające się wspomnianym zabiegom czują się lżejsze oraz młodsze, a to za sprawą gładkiej skóry.

Zadbaj o urodę własnej skóry

Śliczna skóra okazuje się świadectwem naszego zdrowia oraz tego, że o siebie dbamy każdego dnia. Warto poświęcić jej maksimum zainteresowania, nabywać lepszej klasy kosmetyki spełniające jej potrzeby, a od czasu do czasu wybrać się na specjalistyczny zabieg, po którym będzie ona jeszcze ładniejsza, a my zaś poczujemy się zadbane, rozpieszczone oraz młodsze.