Dlaczego warto z własnej inicjatywy stosować dodatkowe zabiegi dentystyczne?

Motyla noga oraz kurtka na wacie! Nie było o tym rozmowy! Chciałam mieć śliczne bielutkie ząbki, a obecnie czuję się tak, jakbym musiała urodzić swoje dziecko ustami! To przeto, że doktor wsadził mi w usta specjalistyczny przyrząd, który ma za zadanie uniemożliwić mi celowe zatrzaśnięcie szczęki.
Każda troszcząca się o siebie kobieta, czyli m.in. akurat tego typu jak ja, stara się o swoją osobę dbać na jak największym poziomie.

Prostownica

Autor: Manoki
Źródło: agito.pl
Dlatego także kiedy koleżanka powiedziała mi, iż koleżanka znajomej zrobiła sobie wybielanie zębów, to moją pierwszą ideą było: “ja też tak chcę!”. Jednak mnie doktor jakoś zapomniał powiedzieć, iż chciałby nakręcić przy okazji filmik reklamowy swojego gabinetu! No i gdy robi mi teraz to wybielanie zębów, to ja siedzę na fotelu dentystycznym z ustami bardzo szeroko roztwartymi, a mam w nich nie tylko Pędzelek z preparatem wybielającym w postaci 35 proc. roztworu tlenku wodoru, lecz także… zoom kamery! Jednak czego nie robi się dla urody! O tych wszystkich mało przyjemnych doznaniach szybko zapomnę, a kiedy już zrobię wybielanie zębów (zobacz http://welldent.wroclaw.pl/uslugi/wybielanie-zebow-wroclaw-stomatologia-estetyczna/) olśniewająco biały uśmiech pozostanie na moich ustach na długo.

szaszłyki

Autor: Ivana Sokolović
Źródło: http://www.flickr.com
W gabinecie dowiedziałam się też, jak niezwykle opłacalna dla każdej persony jest tzw. stomatologia zachowawcza. Jednogłośnie z tym, co wskazuje nazwa, zezwala ona na uniknięcie dowolnych kłopotów nim one w zasadzie wystąpią przez właściwą profilaktykę.

Taka stomatologia (więcej na tej stronie) zachowawcza jest zwrócona do wszystkich osób, wszakże tylko względnie niewiele z nich ma zwyczajnie czas, aby zatroszczyć się o siebie także w taki sposób. Nie stosując stomatologii zachowawczej ludzie tak faktycznie sami robią sobie krzywdę na swoją prośbę.