dobre wyposażenie salonu kosmetycznego

Żadne spa, ani też gabinet kosmetyczny nie jest w stanie działać bez dobrego oprzyrządowania. Manicure i pedicure to jeden z istotniejszych i najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych

.
Pedicure jest bezproblemowym zabiegiem, niezbyt czasochłonnym, do jego przeprowadzenia wystarczy kilka dodatków. Wśród pilników, żyletek, bądź tarek główną rolę gra frezarka kosmetyczna (profesjonalna frezarka kosmetyczna). Frezarka bezboleśnie i bez ryzyka usuwa mocno rogowaty naskórek, masę żelową i akrylową, a także łagodnie wypoleruje płytkę na paznokciu. Jest możliwość nią kierować za pomocą bazy a także pedałem nożnym wchodzącym w zestaw tej maszyny. Bardzo wygodne są frezarki z pochłaniaczem. Wszelki pył, jaki jest wytwarzany w trakcie pracy zasysany jest do pochłaniacza. Pochłaniacz nie jest stosowany tylko ze względów estetycznych, lecz także higienicznych, również zdrowotnych. Wybierając frezarkę przeznaczoną do zabiegów pedicure, powinno się wybrać tę która ma absorbent.
frezarka kosmetyczna

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Fotele pedicure powodują, że wizyta w gabinecie kosmetycznym, czy salonie urody jest niezwykle komfortowa, a kosmetyczce upraszcza wykonywanie każdych zabiegów. Pielęgnacja twarzy i sylwetki to bardzo ważna część troski o urodę . Dzięki komfortowemu fotelowi każdy zabieg (Beaumed – medycyna estetyczna lubin) stanie się chwilą radości

. Podnóżek ma dostosowywaną wielkość i kąt podparcia, dzięki czemu ma możliwość być korzystny w trakcie przeprowadzania wszelkich zabiegów, a w szczególności w czasie przeprowadzania zabiegu pedicure.
Brodzik służy do moczenia stóp przed zabiegiem pedicure.

Potrzebujesz dodatkowe informacje (http://www.mniejzoladka.pl/rekawowe-wyciecie-zoladka/) na opracowany tutaj temat? Nie przejmuj się – musisz kliknąć w podany link i tam wyszukasz ogrom dodatkowych postów.

Jest niezwykle komfortowy dla klientki i dla pedicurzystki, posiada płynną regulowaną wysokość misy.