Doskonałe produkty na bazie aloesu.

Santaverde to jednostka produkująca naturalne kosmetyki. Wszystkie artykuły Santaverde mieszczą w sobie czyste soki jak również oleje roślinne, łagodnedestylaty ziołowe i drogocenne ekstrakty roślinne – i ani jednej kropli wody. Większość używanych substytutów pochodzi z poświadczanych upraw i certyfikowanych dzikich zbiorów.

polecana strona

Autor: Artego
Źródło: Artego

Dzięki własnym ekologicznym uprawom roślin, Santaverde jest w stanie kontrolować wszystkie etapy procesu produkcji i gwarantują, że do sporządzania ich produktów stosowane są tylko i wyłącznie najczystsze i najświeższe surowce obejmujące prawdziwe powodzenie substancji czynnych. Na nieszczęście Santaverde to marka produkująca kosmetyki akurat do cery czułej, tłustej jak również pielęgnacji ciała. Ich wartość jest nieco wygórowana, dlatego że za krem nawilżający o objętości 30 ml trzeba zapłacić 130 zł. Chcąc podobnie skutecznie zatroszczyć się o swoje włosy, które przeważnie są już „po przejściach” należałoby zainwestować w solidnyszampon do włosów farbowanych (zobacz więcej na stronie www).

Producentów jak i firm omawianych kosmetyków jest bardzo dużo. Przedział cenowy także jest bardzo różnorodny: zaczyna się od 10 zł kończy na 100 zł, w wielu przypadkach nawet więcej.

Jeżeli po przeczytaniu prezentowanego tekstu będziesz pragnął zgłębić dane na omawiany wątek, to pomocne omówienie (https://dreamtex.pl/oferta/polary) bardzo Ci może pomóc – kliknij i zobacz!

Najbardziej polecany jest szampon do włosów farbowanychfirmy Kerastase Reflection, który pielęgnacyjnie odbija światło, przemieniając każde włókno włosa jak również nadając im zwierciadlany blask. Wartość produktu to ok. 80 zł. Za 250 ml.


Kolejnym szamponem jest Vitamino Color marki L’Oreal, który odżywia włókno włosa orazochrania blask włosów koloryzowanych, od normalnych po grube, od trochę do umiarkowanie uwrażliwionych sprawiając, że włosy są w wyższym stopniu miękkie, przyjemne i połyskujące. Cenaartykułu to ok. 35 zł za 250 ml. Oba te szampony zdobyć można tylko w sklepie z materiałami fryzjerskimi. Łatwiej dostępnym na rynku jest Garnier Fructis Color Resist, którego cena to ok. 9zł za 250 ml. Szampon ten na skutek zawartości olejku z winogron + ACAI żywiwłosy, a dzięki wdrożeniu technologii Chroma Intense ( gdzie pigmenty utrzymują się wewnątrz włosa), sprawia, że kolor jest niezmiernie trwały.

Jeżeli zaintrygowała Cię omawiana tematyka, śmiało sprawdź ten link – to omówienie zapewne także będzie warte Twojego zainteresowania!

Pomnij, że dbając podobnie o włosy jak i skórę powinno się korzystać ze sprawdzonych i pewnych kosmetyków. Czasem lepiej zapłacić niewiele więcej za konkretny produkt, jednakże mieć gwarancję że nie zrobimy sobie nim żadnej szkody.