Drogie kosmetyki dla kobiet

Kobiety raczej nie wydają mało na kosmetyki. Główną funkcję pełni jakość, a to ma połączenie zwykle z wysoką ceną. Czy herrzeczywiście trzeba wydawać pieniądze na dobre kosmetyki?

Autor: PUPA

Drogerie w Internecie walczą o klientów i zachęcają ich zniżkami. W każdym razie niewielka cena nie zawsze jest już dla nas interesująca. Kremy pod oczy i chociażby kosmetyki na trądzik powinny dobrej jakości, w związku z tym naumyślnie płacimy za nie więcej pieniędzy. Dosyć często wybieramy się więc po kosmetyki do aptek (do sprawdzenia na tej stronie). Dermokosmetyki wypychają kobiece szafki, a potrzeby ciągle się podnoszą. Wrażliwa skóra, łatwo się uczulająca nie może być narażana na testy.

Drogie czyli lepsze?
Kremy są bardzo subiektywną sprawą, że nie da się wytworzyć o nich ogólną opinię. Część z nas zawsze kupują clarins tusz do rzęs nieznanej serii. Są też kobiety decydują się na ekskluzywne kosmetyki za około 200 zł.

Niektóre kosmetyki kolorowe rzeczywiście trzeba dobierać po namyśle i nietestować tych słabszych. Podkłady nie przystosowane do rodzaju cery, mogłyby zaprowadzić nas nagle do dermatologa. Mineralne pudry najlepszych firm nie są tanie, ale odżywiają cerę i zabezpieczają ją przed szkodliwymi substancjami.

szukając kremów lub balsamów antycellulitowych, od razu trzeba zainwestować więcej. Kosmetyki wyszczuplające, takie działające, to nie balsamy za parę złotych. Produkują je jedynie drogie marki, stąd też to nazwy podnoszą cenę, ale skuteczność potwierdza jedynie, że opłaca zdecydować się na dokładnie takie kremy. W niektórych aptekach da się zdobyć te naturalne kremy o mocnym działaniu.

Markowe perfumy – perfumy armani
Kupno perfum to raczej osobna kwestia, bo wiąże się raczej z samopoczuciem. Kobiety ubóstwiają markowe wody toaletowe, a używając takiej perfumy, są pewniejsze siebie. Masaki Matsushima i Hermes są przykładami są kwintesencją| takich perfum, obok których nie da się przejść obojętnie. Wymagające panie, ceniące klasykę zapewne to wykorzystają. Dobrym przykładem są perfumy, o których koszcie w tej chwili decyduje ich popularność. Słynna Chanel nr r dla wielu pań jest warta dużo więcej.