Idziemy z wizytą do nowo narodzonego malucha – lepsze i gorsze pomysły na upominek. Co najlepiej wybrać, a czego unikać?

Narodziny dziecka to za każdym razem wielka radość. Wszyscy są szczęśliwi oraz ciekawi nowego członka rodziny. Odwiedzają świeżo upieczonych rodziców, gratulują im, cieszą się razem z nimi. Nie zapominajmy jednakże, iż we wskazanej sytuacji dobrze przynieść jakiś, choćby niewielki prezent.

Co to może być? To nie taka łatwa sprawa. Naturalnie trzeba wybrać coś przeznaczonego dla malucha. Jednakże warto sumienne się zastanowić, żeby po pierwsze nie kupić takiego samego podarku jak ktoś inny (przecież 2 foteliki samochodowe nikomu nie są potrzebne), a po drugie trafić w gusta rodziców. Nie każdy lubi w końcu takie kolory lub obrazki, jakie nam akurat wydadzą się śliczne.Generalnie przedmiotów do wyboru mamy mnóstwo. Wyprawka dla niemowlaka składa się przecież z wielu drogich rzeczy, młody rodzic będzie szczęśliwy zatem z każdego, najmniejszego nawet wsparcia. Warto mieć na uwadze asortyment marki Caretero (sprawdź nas). Są one faktycznie solidne, wytrzymałe, najwyższej jakości, a do tego ładnie się prezentują. Jeśli dysponujemy większym budżetem, pierwszorzędnym pomysłem będzie na pewno wózek – tradycyjny na już czy spacerowy na potem. Podobnie niewątpliwie przydadzą się wszystkie nosidełka, chusty, fotele samochodowe oraz naturalnie ubranka marki Caretero, jak również malutkie naczynia oraz łyżeczki dla dzieci. Maluch natomiast na pewno będzie uszczęśliwiony kolorowymi, skupiającymi uwagę zabawkami i miękkimi maskotkami.

łyżeczki dla dzieci

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com

Opcji do wybrania mamy wobec tego rzeczywiście sporo. Jeżeli mamy w planach na podarek przeznaczyć więcej gotówki, kupić coś kosztowniejszego niż łyżeczki dla dzieci, najkorzystniej jednak porozmawiajmy z młodymi rodzicami czy choćby innymi członkami rodziny. Rozeznajmy się, co wybierają inne osoby, co noworodkowi jest ciągle konieczne, a co już w ogóle.

Postarajmy się, by nasz prezent naprawdę sprawił radość, był pożyteczny. W końcu taki jest jego cel. Nawet przepiękny wózek firmy Caretero przecież nie ucieszy, jeżeli dziecko (zobacz również żłobek warszawa) będzie miało już 3 podobne. Każdy upominek powinien być kupowany więc przede wszystkim z myślą o adresatach, ich upodobaniach oraz potrzebach, a nie na odwrót – naszych własnych.