Jak bez szkody i odpowiednio stosować sterydy – zwiększona masa mięśniowa a mity związane z Metanabolem

Wiele osób chciałoby mieć sportową figurę oraz ładny wygląd. Rozpoczynamy więc gimnastykę na siłowni wraz ze ścisłą dietą. Chcemy jak najszybciej osiągnąć wymarzone wyniki, jednak nie zawsze udaje się nam je wypracować. Wówczas zaczynamy myśleć o wspomaganiu. Ilustracją jest tu znany Metanabol. Dla laików – Metanabol to nazewnictwo komercyjna sterydu anabolicznego – metandrostenolonu i jest pochodną testosteronu.

Kulturysta

Autor: Erik Nomm
Źródło: http://www.flickr.com

Jego sukces wynika z szybkiego wchłaniania oraz wyników, które są uzyskiwane w sporcie. Omawiana substancja jest niedroga, jednak bywa podrabiana ze względu na swoją dużą popularność. Niekiedy zamiast metanabolu sprzedawany jest inny tańszy odpowiednik, dlatego należy zainwestować w produkt więcej pieniędzy i zakupić preparat przetestowany.

Używając ten steryd w dawkach bezpiecznych można dość szybko zauważyć poprawę formy oraz zwiększoną masę. Metanabol należy przyjmować w tzw. cyklach. Już po wstępnej fazie zobaczyć można przyrost mięśni do blisko pięciu czy dziesięciu kilo.

Myślisz, że opisane informacje są warte zapamiętania? Doskonale, zatem z pewnością szczegóły tu ścianka systemowa zamieszczone także Cię zaciekawią.

Warunkiem pozytywnych efektów jest właściwe odżywianie, bowiem Metanabol powoduje dodatni bilans azotowy, jak też zwiększa syntezę białka. Inaczej mówiąc, posiłki razem ze sterydem powodują przyrost tkanki mięśniowej. Zdarza się, że pojawiają się problemy z zatrzymaniem wody w organizmie, co ma związek z utratą masy ciała po zakończonym cyklu.

Nie można nie pamiętać o toksycznym oddziaływaniu omawianego środka na wątrobę. Można osłaniać wątrobę specjalnymi środkami, jeśli bierzemy pod uwagę kolejną fazę Metanabolu.Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie preparatu o nazwie Sylimarol. Jest to substancja która ma na celu chronić i wspierać wątrobę. Jeżeli chcemy z kolei oczyścić organizm z metandrostenolonu warto rozważyć zastosowanie preparatu o nazwie Clomidem.

kulturysta

Autor: Kasey Eriksen
Źródło: http://www.flickr.com

Podsumowując – ryzyko związane z zażywaniem sterydu jest spore. Optymalna dieta oraz dodatkowe środki chroniące wątrobę mogą jednak uchronić przed efektami ubocznymi. Aczkolwiek decyzja uzyskania idealnej sylwetki w szybkim czasie a zdrowie – masaż kobido wrocław cryo centrum zdrowia i urody należy do każdego indywidualnie. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że rozsądne podejście do tego tematu to podstawa. Jeżeli będziemy z głową przyjmowali preparaty wspomagające, w mig osiągniemy efekty bez szkody dla zdrowia.