Jak dobrać najbardziej odpowiedni róż do policzków, jaki będzie pasujący do naszej karnacji? O czym w tej sytuacji pamiętać?

Jaki kolor różu do policzków najkorzystniej wybrać, by był odpowiedni do naszej urody? Oprócz wiadomych preferencji każdej z kobiet, istnieją techniki dopasowania różu do karnacji, jakie uwzględniają nawet różne tony i konsystencje produktu.Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest technika, jaka mówi nam, że kolor różu powinien odpowiadać naszym naturalnym rumieńcom, także naturalnemu kolorowi ust. By to sprawdzić należy podszczypać najzwyczajniej policzki i wybrać róż, który będzie odpowiadał rumieńcom. Następny sposób to ocena koloru przy pomocy porównywania różu do policzków z odcieniem opuszek palców. W tym miejscu bowiem skóra jest bardziej cienka i prześwituje przez nią naturalny “rumieniec”. Jak to jesteśmy w stanie zrobić? Na wewnętrzną część dłoni powinniśmy nanieść wybrany róż do policzków, w dalszej kolejności porównać z tym z opuszek palców.

krem

Autor: sunshinecity
Źródło: http://www.flickr.com

arwy co oczywiste nie muszą się ze sobą w stu procentach zgadzać, lecz zwróćmy uwagę na pigment oraz to czy tony są ciepłe, a może chłodne. Istnieją rzeczywiście pewne uniwersalne zasady, jakimi możemy kierować się podczas wyboru różu. Jeżeli mamy jasną cerę, to z pewnością, że dla tego typu karnacji najbardziej właściwe będą produkty w pastelowych, odcieniach różu, jakie zagwarantują policzkom subtelny rumieniec Odcień różu jesteśmy w stanie też sprawdzić porównując go ze skórą warg po ich stronie wewnętrznej. Dla cer porcelanowych najkorzystniejsze będą także róże pastelowe z tonami pomarańczu. Następnym dosyć uniwersalnym odcieniem różu będzie kolor brzoskwiniowy, jaki szczególne pasuje pasuje do cer z żółtymi tonami. Istotne, aby konsystencja różu stała się półprzezroczysta albo satynowa, dzięki temu kolor będzie naturalnie współgrał z odcieniem naszej karnacji. Jak właściwie jesteśmy w stanie sprawdzić wykończenie różu przed zakupem?

Niezależnie od występowania oznaczenia na opakowaniu najlepiej nabrać róż na palce.

Jeśli żywo pasjonuje Cię analizowana w tym artykule sprawa, to dodatkowo zobacz ofertę w serwisie. Na pewno znajdziesz tam coś ciekawego dla siebie.

W takiej sytuacji możemy się przekonać, że jak konsystencja będzie zbyt gruba, zbyt mocno napigmentowana, to kolor może być zbyt ciężki . Możemy też zdecydować się na określony interesujący sposób, żeby dobrze wybrać, to znaczy, jak dobierzemy kolor z połyskiem to możemy być pewni, iż tego rodzaju wykończenie towarzyszy mniej napigmentowanym kosmetykom. Najkorzystniej takie różne kupować w sklepach, w jakich znajdują się inne preparaty do pielęgnacji, jak serum z witaminą C. Więcej: tu