Jak dobrać odpowiedni rozmiar stanika? Porady dla każdej dziewczyny

Okazuje się, iż zazwyczaj nie przywiązujemy dużej wagi do rozmiaru swego biustonosza, wiele kobiet nigdy nie zmierzyło dokładnie swoich wymiarów, a jednocześnie wiele z nas stale nosi ten sam rodzaj stanika – nieśmiertelne 75B.

Jeżeli Ty także należysz do tej grupy dziewczyn, zdecydowanie nasz tekst przeznaczony jest właśnie dla Ciebie – musisz zmierzyć swoje dokładne wymiary i możesz to zrobić nawet w zaciszu swojego mieszkania!
Dlaczego odpowiedni rozmiar biustonosza jest tak niezwykle istotny?
Źle dopasowany biustonosz – hiperłącze do serwisu – może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych. Jeżeli chcesz ich unikać, zdecydowanie powinnaś od czasu do czasu mierzyć swoje wymiary i kupować odpowiednie staniki – nie jest przecież tak, że mamy dokładnie taki sam rozmiar biustonosza.

Podoba Ci się wpis artykuł?! To przejdź do oferty gryf kratownica, aby zaznajomić się z dodatkowymi info na omawiany temat, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Na szczęście przykładowo bielizna damska Triumph ma praktycznie wszystkie rozmiary, więc z pewnością praktycznie zawsze uda Ci się dostać coś odpowiedniego dla Ciebie. Pamiętaj, iż biustonosze sportowe Triumph również mają swoje rozmiary!

Jak porządni zmierzyć swoje wymiary?
body

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim możesz wybrać się do konkretnego sklepu z bielizną, gdzie wykwalifikowane sprzedawczynie niewątpliwie będą w stanie Ci pomóc. Jeśli jednak chcesz zrobić to samodzielnie, wystarczy Ci jedynie metr krawiecki. Wymiary mierzy się na linii sutków oraz bezpośrednio pod biustem – ważne, abyś robiła to na wdechu.

Następnie powinnaś jedynie porównać swoje wymiary w specjalnej tabeli i na tej podstawie wybrać odpowiedni dla Ciebie rozmiar biustonosza. Tak naprawdę jest to bardzo proste, zatem oczywiście poradzisz sobie bez żadnych kłopotów.