Jak polubić temat golenia? Jakich akcesoriów i kosmetyków warto użyć?

Jednym z takich znienawidzonych przez panów zajęć jest golenie. Na pewno wielu panów, jacy każdego dnia rano golą się powie, iż bardzo nie lubi tego nudnego zajęcia.

W części przypadków jest to sprawa podejścia, ale też niewłaściwych przyrządów oraz kosmetyków. Czy golenie da się lubić?
skóra twarzy

Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyka
Z pewnością można, a są o tym przekonaniu ludzie, którzy z golenia zrobili swego rodzaju rytuał. Tak, nie ma w tym nic śmiesznego, iż jakaś osoba podchodzi do tej kwestii bardzo poważnie. Część mężczyzn, jacy cenią sobie oryginalny styl, posiadają też bardziej tradycyjne podejście do tej kwestii. Tania jednorazówka już im nie wystarcza, chcą trochę jakby przenieść się do czasów, kiedy przyrządy do golenia były inne aniżeli obecnie, natomiast były bardzo dobre i służyły latami. Tego przykładem są maszynki na wymienne żyletki. Możemy także dziś je stosować, czego przykładem jest Muhle Razor . To wyjątkowa marka, która wypuszcza tego typu stylowe akcesoria na rynek. Nie możemy także zapominać o dobrym pędzlu do nakładania piany.
A jak sytuacja przedstawia się z różnymi kosmetykami do golenia? Gdy patrzymy na półkę, gdzie znajdują się pianki do golenia , to musimy się zastanowić co zakupić. Z pewnością korzystanie z nich to bardzo wygodna rzecz. Otrzymujemy bowiem od razu pianę, jaką tylko nakładamy na twarz. Nie musimy używać jakichś kremów, jakie potem trzeba dobrze zmyć. Piana taka zmywa się bez problemu.
kłopoty

Autor: Darkside_sithlord [Marlon Garcia]
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o żele do golenia, to jest również ich spory wybór.

Z pewnością są one fajnym wyborem dla panów o skórze wrażliwej, gdyż żel ma bardziej jednolitą konsystencję, jaka szczelniej pokrywa skórę oraz przy okazji bardziej chroni przed podrażnieniami oraz często mocniej nawilża.