Jak powiększyć usta?

Najpopularniejszą metodą powiększania warg jest współcześnie wypełnianie ich hialuronowym kwasem. To jednakże nie jedyna metoda na to, aby zyskać pełne usta. Które z metod powiększania oraz modelowania ust powinniśmy rozważyć?
Kwasem hialuronowym możemy powiększyć tak górną, jak również dolną wargę.

Aby usta wyglądały na pełne, lecz prócz tego naturalne, starczy bardzo niewielka ilość kwasu . Naturalnie dzięki tej substancji możemy znacznie powiększyć usta, jednakże ten trend przestał być już modny. Współcześnie bardziej popularne są innego rodzaju wypełniacze ust.

Zabieg urządzeniem Zeltiq pozwala w bezpieczny sposób pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu z wybranej partii ciała

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Można np.

Absorbuje Cię ta publikacja? Jeśli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz w treści (https://laoliva.pl/oliwa-picual). Dla pewnych osób ten materiał to intrygujące podejście do tego tematu.

powiększyć wargi przez wstrzyknięcie swego własnego tłuszczu. Ta procedura przedstawia się nieomal jednakowo, jak iniekcja kwasu hialuronowego, lecz wcześniej należy naturalnie pobrać tkankę tłuszczową. Stosując własny tłuszcz można też wymodelować wargi oraz wypełnić zmarszczki występujące dookoła nich. Zabieg uwydatniania warg własnym tłuszczem jest sporadyczniej wybierany aniżeli iniekcja kwasu hialuronowego a jest tak z dwóch głównych przyczyn. Powiększenie ust tłuszczem jest zabiegiem przynoszącym bardziej trwały rezultat. Kwas hialuronowy ulega sukcesywnemu wchłanianiu przez organizm, więc wargi z biegiem czasu powracają do stanu sprzed zabiegu. Kolejnym powodem jest trudność w ocenie asymilowania się tłuszczowej tkanki. Nawet najlepszy medyk nie będzie w stanie przewidzieć, jak dużo tłuszczu zostanie wchłonięte przez organizm po zabiegu. Wypływa to ze specyfiki tej substancji a także działania naszego ciała.

U niektórych osób przez dużo lat utrzymywał będzie się rezultat uzyskany tuż po zabiegu, a u innych w ciągu miesiąca czy dwóch objętość warg może się zmniejszyć o 30%.