Jak prawidłowo dobrać dobre spodnie, aby ukryć niedoskonałości naszej figury?

Każda figura ma własne wady i walory. Lecz do każdej możemy dopasować odpowiednią garderobę, tak aby maskować minusy i uwidaczniać, to, co najpiękniejsze. Chociaż zajmują się tym doradcy, podstawowe rodzaje sylwetek jesteśmy w stanie odgadnąć bez ich pomocy.

Czy obecnie szukasz czegoś interesującego na prezentowany temat? Jeżeli tak, to zgłąb informacje dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę (http://www.eztime.pl/67-zegarki-meskie-soliver).

Jest to niezmiernie pomocna wiedza, gdy musimy pójść na zakupy. Zwykle bowiem, w gonitwie za modą nie pamiętamy o tym, w czym jest nam komfortowo, a czego powinnyśmy unikać. Dużo potknięć popełniamy, nabywając spodnie.

Jeżeli prezentowany artykuł jest dla Ciebie wartościowy, nie zwlekaj i sprawdź szczegóły tutaj new balance 574 – poznasz jeszcze bardziej szczegółowe informacje.

Ponieważ, zazwyczaj, mamy ich w garderobie tylko kilka sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należy zwracać uwagę na parę drobiazgów, by potem w domu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrócenie towaru, ale w jakim celu marnować czas, jeżeli można poznać parę złotych zasad.

Spodnie zara z rozszerzanymi nogawkami to krój, który będzie pasował wielu z nas, jednak najkorzystniej będzie wyglądał na kobietach o szerokich biodrach. Nogawki optycznie zwężą nasze newralgiczne miejsce i figura nabierze właściwych proporcji. Dodatkowo, nogawka luźno spuszczona na buty wysmukla nogi. Z kolei, poszerzone na całej długości nogawki to dobre rozwiązanie dla rozbudowanych ud i szerszych łydek. Ten krój skraca sylwetkę, jest zatem polecany dla wysokich kobiet. Bardzo modne wąskie rurki to rzecz dla kobiet o modelowej figurze. Spodnie te zaznaczają kobiece krągłości, ale też ujawniają rozmaite niedoskonałości. Uczciwie odradza się rurki właścicielkom obfitych bioder. Spodnie z prostymi nogawkami to dobra opcja dla każdej figury. Długość 7/8 to propozycja dla pań o kształtnych łydkach i kostkach. W każdej sytuacji nie zapominajmy, aby dopasować odpowiedni rozmiar. Zbyt szerokie oszpecą naszą figurę, za małe- niepotrzebnie zarysują tuszę lub pozostałe niedociągnięcia. Jeśli kupujemy dżinsy, powinny być dopasowane, gdyż w czasie chodzenia rozciągają się. Trzymajmy się reguły- im szersza nogawka, tym bardziej przylegająca góra. Zwróćmy również uwagę na kieszenie, którymi jesteśmy w stanie kształtować pośladki. Dodatki, takie jak pasek, czy obuwie, powinny współgrać ze spodniami i tworzyć spójną całość.

Źródło: