Jak wiele atrakcji zaoferować może dla gości Szczyrk, noclegi i kwater w tym mieście.

Wielu ludzi mówiąc o Śląsku myśli przede wszystkim o wielkich hutach i hałdach przy elektrowniach. A tymczasem rejon ten może całkiem sporo zaproponować także dla gości, bo zaledwie niecałe sto kilometrów na południe rozciąga się zupełnie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.

potok

Autor: Aaron Choi
Źródło: http://www.flickr.com
Kraina pełna lasów, przepięknych gór i czystych potoków, a także miasteczek, do których w każdym sezonie przybywają tysiące turystów szukających wypoczynku blisko przyrody. A do takich miast można zaliczyć Szczyrk, będący obok Ustronia oraz Wisły najbardziej znanym miastem tamtego regionu. Szczyrk położony jest bardzo malowniczo na terenie Beskidu Żywieckiego, w dolinie rzeczki Żywica. Jego lokalizacja sprawia, że jest doskonałym miejscem zarówno na pełny urlop, ale także jako baza wypadowa do okolicznych miast i turystycznych atrakcji.

Czy chcesz dowiedzieć się czegoś świeżego na prezentowany wątek? Jeżeli tak, to świetnie, gdyż ta pełna treść (http://www.taniec-kosubek.pl/szkola) z pewnością także Cię zainteresuje.

A że w Szczyrku i w okolicy atrakcji nie brakuje, to każdy, kto tam dotrze raczej nie powinien mieć żadnego powodu, żeby się nudzić. Przykłady – w tym miejscu..

Okolice Szczyrku bardzo dobrze będą się nadawać do uprawiania pieszej i rowerowej turystyki, okolica zachęca wręcz do tego, aby aktywnie wykorzystywać czas. Wśród okolicznych gór wyznaczono liczne szlaki dla piechurów, dużo jest również tras rowerowych o zróżnicowanej trudności, które się nadają zarówno dla dzieci z rodzinami, jak i dla ekstremalnych rowerzystów. Szczyrk jest także bardzo popularnym ośrodkiem narciarskim, liczne stoki i wypożyczalnie sprzętu proponują świetne warunki aby uprawiać sporty zimowe. Spora część stoków jest sztucznie naśnieżana i oświetlana, więc umożliwia jazdę nawet gdy pogoda mniej dopisuje. Wykorzystując swoją popularność

Szczyrk proponuje turystom ogromnie rozbudowaną bazę noclegów. Do dyspozycji będą więc nowoczesne, drogie hotele i pensjonaty, mnóstwo kwater prywatnych, a dla ludzi lubiących dużo niezależności kompletnie urządzone domki Szczyrk. Ceny noclegów, podobnie jak ich wykończenie są dość różnorodne, i nie powinno być raczej być problemu aby wyszukać tam coś odpowiedniego do możliwości.

Jeśli rozpatrywana tematyka wydaje Ci się ważna oraz zamierzasz ją przestudiować też pod innym kątem, sprawdź więcej w witrynie (https://www.skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-spodnie) – ona także ją opisuje.

ięcej kliknij.