Jak wyzbyć się niechcianego tłuszczu? Pomoże liposukcja laserowa!

Ze zbyt dużą ilości tłuszczyku boryka się duża grupa osób. W niejednym przypadku w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej nie pomagają ani diety, ani ćwiczenia fizyczne. Naprzeciw oczekiwaniom osób, które pragną pozbyć się zbędnej ilości tkanki tłuszczowej wychodzi medycyna estetyczna i jej nowatorskie metody redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Nadmierną tkankę tłuszczową można obecnie usunąć bez konieczności używania skalpela. Metoda ta to liposukcja laserowa. Wspomniana liposukcja laserowa zaliczana jest do metod nie tylko nowoczesnych, ale przede wszystkim całkowicie bezpiecznych. Do wykonania zabiegu używany jest lipolaser. Wspomniany Lipolaser (dodatkowe czytanie) nie tylko odsysa zbędnych tłuszczyk, ale powoduje również proces obkurczania się skóry i zwiększa produkcję kolagenu. W efekcie nie tylko pozbywamy się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, ale otrzymujemy także gładką i jędrną skórę. Bardzo dużo osób stawia jednak pytanie, na jakich obszarach ciała zabieg – kliknij – może być wykonany, ile on kosztuje?

zabieg

Autor: DER-MED
Źródło: Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED

Zabieg liposukcji laserowej może być przeprowadzony na twarzy, szyi, ramionach, pośladkach, biodrach oraz na górnej części brzucha. Liposukcja laserowa (zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić) pozwala bardzo skutecznie pozbyć się nadmiernego tłuszczyku z różnych obszarów naszego ciała. Cena zabiegu jakim jest liposukcja brzucha uzależniona jest w ogromnej mierze od tego, gdzie zgłosimy się na zabieg. Nie pozostawia jednak żadnych wątpliwości fakt, że w znanej i cenionej klinice liposukcja (odwieź www) brzucha cena (poznaj informacje) której będzie naprawdę niemała zostanie wykonana w pełni profesjonalnie. Każdy zainteresowany przykładowym cennikiem może wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło „liposukcja brzucha cena”.

Liposukcja jest zabiegiem bardzo bezpiecznym. Mimo to są sytuacje, kiedy zabieg nie może zostać wykonany. Zabieg bez wątpienia nie zostanie wykonany u osób o ogólnie kiepskim stanie zdrowia. Także osoby cierpiące na cukrzycę, choroby tarczycy, wątroby i nerek raczej nie mają co liczyć, że skorzystają z zabiegu tego rodzaju. Bardzo wyraźnie trzeba podkreślić, że liposukcja nie jest zabiegiem odchudzającym. Osoby z wyjątkowo dużą nadwagę czy już otyłe raczej nie mają co liczyć, że zostanie u nich wykonany zabieg. Efekt lipolizy ma charakter długotrwały. Zniszczone promieniem lasera komórki tłuszczowe nie są zdolne do odbudowania się. Do tego pacjenci naprawdę szybko wracają do normalnego funkcjonowania.