Jakie znaczenie będzie pełnić odpowiednio dobrana bielizna dla komfortu i wygody noszenia.

Okres wiosenno-letni to czas, gdy panie z dużą uwagą wybierają ubrania. Na przykład dlatego, że w tym okresie sporo można zyskać poprzez fajne ubranie. Krótkie spódniczki, zwiewne bluzki oraz klapki, to elementy, które najczęściej występują w stylizacjach na gorące dni. Kiedy robi się gorąco, kobiety zakładają na siebie coraz mniej.

Biustonosz Gaia

Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl

Przede wszystkim dlatego, żeby nie było im duszno. Dominują bardzo krótkie bluzki lub wzornictwo użytkowe tuby, czyli bluzeczki bez ramiączek. Oczywistym jest, że do podobnego ubrania trzeba założyć właściwy biustonosz (świetna strona) bez ramiączek, aby nie popsuć efektu końcowego. Rzecz jasna nie jest to taka prosta rzecz, ponieważ ogólnie ciężko jest tak dobierać staniki, aby za każdym razem umiejętnie wyeksponować piersi. Biustonosze bez ramiączek stanowią tym odważniejsze wyzwanie, że w zasadzie cały ciężar biustu spoczywa wyłącznie na pasku pod biustem. Sprawdź: kliknij .

Przy niewłaściwie dopasowanym rozmiarze kiepski biustonosz to istna męka dla właścicielki. Za ciasny będzie nieznośnie wrzynał się w skórę, pozostawiając piekące obtarcia, natomiast za luźny zupełnie nie spełni swojej roli, ponieważ będzie bez przerwy przekrzywiał się albo zsuwał. W najlepszym razie co najwyżej żałośnie oklapnie, sprawiając, że piersi takiej kobiety będą prezentowały się mało apetycznie. Ciekawe oferty: więc, wybierając się na zakupy, trzeba pomyśleć od razu o dobraniu stosownej bielizny po to, by podczas upałów swobodnie i bez troski o końcowy efekt móc prezentować swoje wdzięki na molo bądź w środku miasta. Wspaniale nada się luksusowa bielizna, gdzie perfekcja wykonania da pewność, że nie rozciągnie się po pierwszym praniu, zwiększając szerokość pod piersiami o dwa rozmiary i tym samym stając się nieprzydatnym kawałkiem szmatki.

Dodatkowe paski umocują biustonosz w odpowiednim miejscu i zapobiegną przemieszczaniu się w ciągu codziennej aktywności ruchowej. Jednak panie o większych biustach raczej nie powinny decydować się na biustonosze bez ramiączek, gdyż pod ciężarem dużego dekoltu nawet ekstra biustonosz może obsuwać się albo opadać. A źle podtrzymywany biust to na pewno nieciekawy efekt, ale również problem dla kręgosłupa. Pośrednim wyjściem mogą być silikonowe paseczki, które dają bardziej stabilne rusztowanie dla większego biustu.