Jakiego typu podarunki wręczamy facetom, którzy są bliscy naszemu sercu

Kiedy nieuchronnie i wielkimi krokami zbliżają się imieniny ukochanego faceta lub tejże osobie trzeba podarować prezent z okazji Dnia Mężczyzny albo tak dla czupurności nawet na Dzień Dziecka, to wybór najlepszego przedmiotu wcale nie pozostaje tak oczywisty, jak moglibyśmy sądzić po spojrzeniu na uginające się półki w sklepach.

kosmetyki męskie

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy wybór nie bywa dostatecznie przemyślany, a w konsekwencji osoba obdarowana nie będzie tak zadowolona, jak pragnąłby ofiarodawca. Na szczęście w naszej ludzkiej świadomości istnieje pewien niezapisany rejestr towarów, które można podarować właściwie na każdą okazję, ale pamiętajmy o tym, że nie zawsze pozostaje on najlepszym rozwiązaniem. Należy pamiętać o tym, iż mimo wszystko zapachy Serge Lutens nie każdemu mogą się spodobać.

Z paniami sprawa wydaje się pozostawać w miarę prosta. Najczęściej faceci obdarowują swoje damy bukietem tulipanów i tego rodzaju podarunek w każdym przypadku jest na miejscu i nie wzbudza jakichkolwiek kontrowersji lub niepotrzebnych domysłów. Natomiast w przypadku panów sprawa nie jest już tak nieskomplikowana, bo wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której pracownik, w ramach bożonarodzeniowej premii, dostaje od swojej przełożonej… opakowanie perfum tom ford black orchid czy czegoś podobnego.

Bądź co bądź, kosmetyki wydają się być najlepszym pomysłem na podarunek. Chociaż i tutaj nie zawsze celnie trafimy w upodobania jubilata. Pewnym wyjściem z rzeczonej sytuacji może być kupno markowych perfum, na przykład serge lutens. Wydatek powyżej 200 złotych właściwie zawsze się opłaca – wystarczy, że facet sprawdzi cenę w sieci lub w perfumerii, a z pewnością będzie pragnął używać tak ekskluzywnego nabytku.

Nasza aktualna publikacja (https://uniquecos.pl/sklep/oliwy-premium/) musi przypaść Ci do gustu, ponieważ zawarliśmy w niej duża ilość fantastycznych wiadomości. Zatem czytaj bez ograniczeń.

Zresztą sami wielokrotnie przekonaliśmy się o tym, że markowe wyroby, czyli te z górnej półki, to zupełnie inna historia niż tanie podróbki.

perfumy od Versace

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei niektóre kobiety najzwyczajniej w świecie pytają wprost swoich mężów o to, co pragnęliby otrzymać w ramach podarunku. W dobrym tonie jest kupowanie towarów, które będą później służyły tylko solenizantowi. I zapewne z tej przyczyny dużą popularnością cieszą się… skarpetki bawełniane – zawsze są potrzebne i na 100% będą noszone na jedną parę stóp. Jednakże mężczyźni tego elementu garderoby raczej nie uznają za dobry, a tym bardziej, wymyślny prezent. Mogą zażyczyć sobie przykładowo zapachu firmy tom ford black orchid, a w takim razie panie powinny o tym fakcie zostać poinformowane wcześniej – w końcu na taki podarek należy odłożyć nieco więcej grosza.