Koszule jako jeden z głównych składników męskiej garderoby

Koszule to jeden z najistotniejszych składników męskiej garderoby, wizytówką każdego pana, a mężczyzny aktywnego zawodowo szczególnie.
Modne koszule męskie powinny być troskliwie dobrane i odpowiadać stylem swemu zastosowaniu.

znacznie więcej na </div>
<div style="text-align:justify">Dla większości mężczyzn koszule różnią się pomiędzy sobą tylko barwą, jednak jak się okazuje istnieje seria bardzo istotnych składników koszuli, na jakie powinno się zwrócić uwagę. To materiał zaświadcza o walorach koszuli. <strong>Koszula noszona jest</strong> wprost na ciele, toteż powinna być uszyta z właściwej tkaniny – katalog modnych koszuli męskich. Idealnym surowcem dla koszul jest bawełna, także bawełna z dodatkiem surowców sztucznych. [TAG=model’ title=’Biznesmen’ style=’margin:5px;’/></p>
<div class=
Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com

i męskiej sylwetki jest sporo, a każdy szykowny facet potrzebuje mieć koszulę perfekcyjnie dobraną do siebie.

Koszule męskie eleganckie charakteryzują się twardym kołnierzykiem, pojedynczym, albo podwójnym mankietem na spinkę. Koszule casualowe rozróżnia miękki kołnierzyk i mankiet na guziki. Należy koniecznie pamiętać, że krawat możliwy jest wyłącznie do koszul wizytowych, a kojarzenie miękkich kołnierzyków z krawatem, to awangardowa wyprawa poza kanon stylu.

Pod tym linkiem opublikowana jest podobna strona prezentująca tego typu kwestię. Sprawdź także podobny świeży tekst (http://www.donzella.pl/pl/c/BLUZKI/23) na opisywany temat. On również jest warty poznania.

Powinno się również pamiętać, że koszul z łamanym kołnierzykiem, również prostymi zakładkami nie trzeba pod żadnym pozorem nosić do garniturów. Konsolidujemy je jedynie z frakiem, lub smokingiem.

Wymiar koszuli określa wzrost.

Ma ona dwa rozmiary, numer kołnierzyka i samej koszuli. Koszula odpowiednia do konkretnego wzrostu zachowuje właściwe proporcje na całej swojej długości. Kołnierzyk nie ma prawa być za ciasny, nie ma prawa również za bardzo odstawać.