Koszulka jako podarunek

Jesteś oryginalnym człowiekiem i chcesz się odznaczyć? Chyba, żebliższy jest ci charakter introwertyka zamkniętego w swoim świecie wartości i przekonań? Nieważne, czy jesteś w jednej, czy drugiej grupie, albo posiadasz trochę z pierwszego, jak i drugiego, bardzo prawdopodobne jest, że chcesz się czymś wyróżniać. Chciałbyś być nietuzinkowy i oryginalny, chcesz, żeby twoje wartości coś znaczyły, chcesz, aby świat poznał się jakim fajnym człowiekiem jesteś.

Otóż to, można się wzdrygnąć na samą myśl, iż będziemy lustrowani przez wszystkich ludzi. No dobra, ale nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie musimy wcale maszerować na ogromną, oświetloną scenę, aby się pokazać. Po prostu jesteśmy stale w oku obiektywu – oceniani (przecież sami również oceniamy), więc dobrze by było w tym całym podpatrywaniu wyrazić własną osobowość.

t-shirt Adidas

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z lepszych na to pomysłów może być zaprojektowanie koszulki. Rzecz jasna, w wielu miejscach można nabyć jakiś oryginalny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale często nie znajdujemytam szablonu, który pasowałby do naszego charakteru, do naszej osobowości.

Niniejszy artykuł jest nieprawdopodobnie wciągający? Jeżeli tak, to zobacz także pozostałe polecane oświetlenie sufitowe led galeria treści, gdyż wydają się być tak samo ciekawe oraz wciągną Cię całkiem.

Za sprawą własnej kreacji możesz wymyślić, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub smutną koszulkę z jakimś znanym cytatem (wielu było tragicznych poetów, artystów, może to ich słowa chcesz nosić na klacie).

Więcej na printidea

Głównie jednakże prym wiodą koszulki (zobacz: koszulki dziecięce z nadrukiem) z napisami, które nawiązują do najświeższych wydarzeń. Często są to teksty, wypowiedzi znane z mediów, a czasem znane tylko dla małej, wtajemniczonej grupy ludzi. Przeważnie młode pokolenie dalece bardziej rozgryzie przekaz na takiej „indywidualnej” kreacji niż osoby w wyższym przedziale wiekowym. Nic w tym dziwnego, przecież język nowych mediów, media społecznościowe, w ogóle Internet, to sfera zarezerwowana dla młodego pokolenia.

Weźmy na przykład takie memy, czy ktoś powyżej 40-tki się w to bawi? Z pewnością są takie osoby, lecz traktują to jako ciekawostkę, nie uczestniczą w tym czynnie, nie wymyślają, jak młodsi własnych wzorów. Z koszulkami mimo wszystko jest taka różnica, iż nie ma znaczenia, ile masz lat zawsze możesz uzewnętrznić własne myśli, a najlepsze w tym jest, iż koszt takiej koszulki nie jest wysoki.

Dalsza część