Laserowe odmładzanie i mikrodermabrazja w okazyjnych cenach w stolicy.

Gabinet kosmetyczny w Warszawie oferuje 2 zabiegi w rabatowych cenach – laserowe odmładzanie twarzy i mikrodermabrazję. Laserowe odmładzanie twarzy cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów klinik medycyny estetycznej. Polega ono na częściowym uszkodzeniu i jednoczesnej stymulacji naskórka do intensywnej produkcji kolagenu. Zaawansowane lasery wykorzystywane do zabiegów bazują na technologii tworzenia frakcji na skórze.

Dzięki technologii frakcyjnej laser doskonale radzi sobie ze zmarszczkami, nierównościami skóry czy rozstępami. Wszystkie te uniedogodnienia można zredukować, uzyskując doskonały efekt, przy szybkim czasie gojenia. Zabieg ten jest bezbolesny i nie wymaga długiego odpoczynku – pacjent potrzebuje max. kilku dni, by zanikł obrzęk i
Laserowe odmładzanie przebiega w poniższy sposób – w zależności od wskazań – lekarz, wykonujący zabieg dobiera odpowiedni zakres długości fal lasera.

Zabieg wykonuje się po nałożeniu maści znieczulającej. Podczas zabiegu odczuwa się subtelne pieczenie, które jest zazwyczaj dobrze znoszone przez pacjentów. Efekty widoczne są już po pierwszej serii zabiegu, jednak niekiedy dla uzyskania pożądanego wyniku wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Objawy uboczne pojawiają się niezmiernie rzadko. Często obserwuje się delikatny efekt pieczenia w czasie zabiegu, który utrzymuje się do dwóch godzin po terapii. Może także wystąpić nieznaczny obrzęk miejsca poddanego zabiegowi. Jest to klasyczna reakcja organizmu na stymulacje cieplną. Więcej na

Zaczerwienienie skóry utrzymuje się przez pierwsze 3-5 dni, a niekiedy może występować w delikatnej formie do 4 tygodni. W okresie gojenia powstają drobne strupy, które przy stosownej pielęgnacji nie pozostawiają żadnego śladu. Po wykonaniu terapii na skórę nakładamy maść nawilżającą z substancją p/bakteryjną. Bardzo istotne jest unikanie opalania miejsc poddanych terapii przez minimum 6 miesięcy oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Czas gojenia oraz nasilenie objawów po zabiegu zależy od użytej energii laserowej oraz wrażliwości skóry. Po zabiegu każdy pacjent otrzymuje stosowną instrukcję pielęgnacji domowej skóry poddanej terapii.

Dla pacjentów, pragnących oczyścić swoją skórę, poleca się zabieg mikrodermabrazji. Oczyszczanie skóry jest niezwykle istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym jaki i pełni wiele funkcji. W codziennej pielęgnacji stosuje się łagodne metody oczyszczania, lecz przed wieloetapowymi intensywnymi procedurami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej skutecznych i głębszych zabiegów.

Po przeczytaniu tego materiału, polecam witamina d zięba odmienne wiadomości na przedstawiany wątek, które okażą się nie mniej zajmujące.

Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa podobnie do peelingu mechanicznego. Nie tylko dobrze oczyszcza skórę, ale również pobudza procesy regeneracyjne.