Laserowe zabiegi to nowoczesna technologia w starciu z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami.

W związku z błyskawicznie rozpowszechniającym się zapotrzebowaniem ludzi coraz więcej tworzy się ośrodków medycy estetycznej w Polsce. Są to obiekty nowatorskie o wysokich normach i nie jednokrotnie w wygodnych lokalizacjach.

Oferują w szczególności takie zabiegi jak: usuwanie blizn pooperacyjnych, likwidacja znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a też laserowe odmładzanie cery. Celem kadry i ekspertów jest profesjonalne, kompleksowe i uczciwe podejście do klientów. Lekarze to wysokiej klasy specjaliście a ich bogate doświadczenie poparte jest wieloletnią i żmudną empirią.

Blizny pooperacyjne i chęć usunięcia defektów starości, to pospolite powody dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młody wiek i urodziwa cera kojarzą się z zachwytem i dbałością, wobec tego zabiegi laserowe cieszą się ogromną popularnością. Usuwanie blizn > usuwanie blizn wrocław to jedno z najbardziej skomplikowanych zadań dla lekarza. Wpływ lasera na bliznę tworzy w ciele wiele małych uszkodzeń, które stopniowo goją się, a na ich miejscu tworzy się odnowiona skóra. Dla komfortu pacjenta usuwanie blizn może przebiegać pod znieczuleniem zastosowanym pod postacią zastrzyku, lub maści na obszar ciała. Przy terapii użyte są najbardziej zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnych technologii. Usuwanie blizn >> laserowe usuwanie blizn wrocław opiera się na przebyciu pewnej liczby zabiegów ustalonych przez lekarza. Warto wspomnieć, że okres zabliźniania się cery gdy zastosowane jest usuwanie blizn jest krótki, a możliwości infekcji wyeliminowane – tak samo, gdy jest to usuwanie blizn pooperacyjnych.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Do medycy estetycznej kwalifikowane są także zabiegi typu laserowe odmładzanie, cieszą się one niemalejącą powodzeniem. Osoby planujące się odmłodzić, usunąć zmarszczki oraz ponieść krzepkość skóry decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z opcją otrzymania znieczulenia miejscowego. Podczas zabiegu dochodzi do zamierzonego cieplnego uszkodzenia skóry z ominięciem miejsc cery zdrowej. Mikrouszkodzenia stymulują odnowę skóry i tworzenie kolagenu. Laserowe odmładzanie to zabieg którego efekty zauważalne są już po pierwszym użyciu.

Tego typu innowacyjne zabiegi wciąż zwiększają ilość osób, które w błyskawiczny i efektywny sposób poprawiły kondycję, barwę i teksturę cery oraz zregenerowały się psychicznie.