Lasery stosowane w leczeniu

Profesjonalny salon kosmetyczny to punkt, gdzie bez żadnych obaw można powierzyć swoją urodę w ręce wykwalifikowanej kadry. Odpowiednie urządzenia kosmetyczne Wrocław zezwalają wykonywać zabiegi na światowym poziomie.

W poprzednich latach bardzo zwiększyło się zapotrzebowanie na każdego rodzaju zabiegi, które umożliwiają wyglądać młodo, radować się idealnie gładką cerą i czuć się pewnie tak długo, jak tylko to wykonalne.
Lasery używane są w medycynie od kilkudziesięciu lat. Światło lasera jest niezwykle precyzyjne, lecz niestety nie istnieje całościowy laser do leczenia wszelkich jednostek chorobowych. Efektywność terapii zależy od wyboru należytej długości fali światła lasera i odpowiedniej jego formy. Trzeba również pamiętać, że kuracja nawet najlepszym laserem przez niewykwalifikowanego operatora nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, a może wręcz zaszkodzić.

Lasery frakcyjne pomagają stymulować odtwarzanie kolagenu. Jest on głównym składnikiem odpowiedzialnym za napięcie cery, stanowi bowiem podstawowe rusztowanie skóry właściwej. Procesy degeneracji kolagenu i regenerowania go przebiegają w cerze przez całe życie. Niestety, z wiekiem wytwórczość nowego kolagenu stanowczo się redukuje. Najistotniejsze jest to, że laser frakcyjny nie niszczy całej skóry, ale ją perforuje, tworząc w niej mikro kolumny uszkodzeń, jakie są otoczone zdrową, nienaruszoną tkanką. To ożywia regenerację uszkodzonych części skóry i wzmacnia bezpieczeństwo zabiegów. Nowiutki kolagen to jędrniejsza, napięta, bardziej sprężysta, zagęszczona i niezwykle pewnie odświeżona skóra. Tutaj więcej:
urządzenia kosmetyczne wrocław

Autor: garethjmsaunders
Źródło: http://www.flickr.com/photos/garethjmsaunders/2065891945/
Zabieg laserem frakcyjnym zaczyna się od nałożenia na skórę kremu przeciwbólowego, tak, żeby umożliwić wygodę w procesie zabiegu.

Jeśli ten wpis Cię zaciekawił, to kliknij ten link, to bardzo użyteczny artykuł, który prezentuje analogiczne treści.

Skóra musi być oczyszczona i odkażona przed działalnością promieni lasera. Złuszczanie i zabliźnianie się trwa kilka dni. Dla zaciekawionych: .

Ponieważ cykl regeneracyjny komórek trwa 28 dni, na następny zabieg jest możliwość przyjść najwcześniej po tym okresie. Całkowity etap naprawy tkanki to około trzech miesięcy, zatem w całości oszacować efekt zabiegu jest możliwość dopiero po takim okresie.