Marynarki o luźnym kroju zdecydowanie można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego stroju

Chyba każda kobieta przynajmniej od czasu do czasu ma problem z tym, co na siebie włożyć. Oczywiście zwykle strój powinien być odpowiedni do okazji, jednakże mimo to niejednokrotnie nie potrafimy zdecydować się na dany zestaw ubraniowy. Badania wskazują, że najczęściej mamy kłopoty przede wszystkim z marynarkami – mnóstwo kobiet najzwyczajniej nie ma pomysłu, z czym można je nosić. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są świetnym elementem stroju, który z pewnością powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz ubierać swoją marynarkę lub najzwyczajniej nie posiadasz takiej w swojej szafie, wtedy bez wątpliwości powinnaś przejrzeć ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby zakupić marynarki odpowiednie do Twojej figury. Kiedy masz spore wcięcie w pasie oraz jesteś chuda, wówczas bez wątpienia najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub trochę niżej. Jeśli masz trochę większe biodra, wówczas na pewno powinnaś postawić na dłuższe marynarki, które będą luźno opadały na Twoje biodra – sprawdź informacje na

Marynarki mogą być wykonane z różnych materiałów – jeśli posiadasz marynarkę dżinsową, niewątpliwie możesz nosić ją codziennie do spodni. Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

dobrego materiału zdecydowanie najlepiej sprawdzą się przy oficjalnych okazjach – jeżeli zostaną połączone z materiałowymi spodniami oraz wysokimi butami. Marynarki o sportowym kroju bez wątpienia można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru – dodadzą ubiorowi nieco elegancji. Kiedy posiadasz w swojej szafie wyłącznie marynarki bardzo eleganckie, wtedy bez wątpienia powinnaś nabyć jeszcze taki sportowy model.

Szczególnie nieźle wyglądają takie marynarki jeśli mają podwijane rękawy – dzięki temu zyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale równocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to niewątpliwie bardzo fajny element ubioru.

Jeśli chcesz obejrzeć coś faktycznie niecodziennego? Nie ma żadnego problemu – spójrz na to (https://eztime.pl/marki/24-zegarki-hugo-boss) a satysfakcja będzie zapewnione.

Kiedy nie masz jeszcze jakiejś w swojej szafa, bez wątpliwości powinnaś udać się na zakupy i jakąś kupić – ciepłe swetry zara.