Masz zbyt wiele czasu? Szukasz nowego hobby? Zabierz się za wyrabianie biżuterii, a na pewno przestaniesz narzekać na nudę!

Masz sporo wolnego czasu i brakuje ci pomysłu, co w związku z tym robić? Jesteś na wielodniowym zwolnieniu lekarskim bądź urlopie rodzicielskim? A może aktualnie nie masz pracy? Nie wiesz, czym wypełnić sobie kolejne dni lub czym ciekawym się zająć? Rozwiązań jest całe mnóstwo! Na pewno warto wyszukać dla siebie nowe hobby i zacząć się rozwijać w inny sposób niż do tej pory. Może warto, żeby to było coś kreatywnego, twórczego? Rękodzieło, szydełkowanie, robótki na drutach – to świetny pomysł.

biżuteria srebrna

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele pań interesuje się robieniem biżuterii. Mają później gotowe prezenty na rozmaite okazje – dla koleżanek, mam, teściowych, cioć czy pozostałych kuzynek. Czasami nawet udaje im się coś zarobić, udostępniając wykonane własnoręcznie produkty przez internet. Zakładają blogi albo wykorzystują serwisy aukcyjne. Co ważne, tym może się zajmować tak naprawdę każdy! Nie są wymagane szczególne zdolności. Wystarczy tylko kupić zestaw startowy, w którym będą oczywiście półfabrykaty srebrne do wyrobu biżuterii – i do dzieła – czytaj pełen raport o hurtowni biżuterii srebrnej! Na początku możemy wykorzystać gotowe pomysły i inspiracje, które znajdziemy w internecie, ale z czasem, gdy już będziemy bardziej rozeznani, z pewnością przyjdzie nam ochota, by zacząć wcielać w życie swoje nowatorskie pomysły. Będziemy eksperymentować, szaleć, tworzyć nietuzinkowe kolczyki, czy też naszyjniki. Sporą zaletą takiego hobby jest fakt, że dzięki temu na pewno nie będziemy wyglądać tuzinkowo. Żadna ze znajomych nie będzie miała identycznej biżuterii co my (chyba że ją dla niej zrobimy).

korale

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Co można wykorzystać w trakcie tworzenia? Rzecz jasna mnóstwo rozmaitych produktów! Koraliki Miyuki, sznureczki, druciki, czy też modelinę. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia (którą też możemy sobie w ten sposób rozwinąć). Zresztą, kiedy sprawdzimy najróżniejsze sklepy z koralikami, to same zauważymy, jak wiele jest tam przydatnych akcesoriów – pod tym adresem szybko uzyskasz podpowiedź o hurtowni biżuterii Oleńka. Do wyboru do koloru! Aż trudno się powstrzymać, by nie popróbować z nimi poeksperymentować, nie pobawić się, łącząc je w nietuzinkowy sposób. Rezultaty z pewnością będą wspaniałe i już nigdy nie będziesz nosić biżuterii innej niż ta, jaką sama zrobiłaś!