Korekcja nosa albo ust bez operacji plastycznej

Sporo ludzi każdego dnia toczy walkę z własnymi niedoskonałościami. Badania naukowe dowodzą, iż brak akceptacji swojego wyglądu w znacznym stopniu ma wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Jak sobie poradzić z niezgrabnym nosem, albo z dołującymi nas opadającymi kącikami ust?Najczęściej rezygnujemy z udoskonalenia swojego wyglądu, ponieważ boimy się operacji plastycznej oraz jej następstw. Odstrasza nas również długi czas leczenia, bolesne rany i obowiązek noszenia opatrunków. Nierzadko też osoby, które zdecydują się na operację plastyczną, są krytykowane i określane mianem próżnych. Na szczęście, osiągnięcia nauki oraz medycyny, pozwalają dziś na niechirurgiczne zabiegi, dające szansę na wymarzony wygląd – . Najczęściej wybierane są bezoperacyjna korekcja nosa i modelowanie ust.

To fakt, że informacje pod tym odsyłaczem są przykuwające uwagę, zatem jeżeli masz ochotę uzyskać więcej danych na omawiany temat, to przejdź do treści – link jest tu.

Zabiegi są bezpieczne, trwają zaledwie kilkadziesiąt minut, a rezultaty są widoczne natychmiastowo. Jak to się dzieje?

twarz

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w gabinetach medycyna estetyczna odbywa się przy użyciu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Kwas ten występuje naturalnie w organizmie człowieka, nie jest więc traktowany jako ciało obce, nie ma więc problemu komplikacji – pod warunkiem, iż zabieg zostanie wykonany przez doświadczonego specjalistę. Żel wprowadza się pod skórę warg za pomocą cieniutkiej igły. Podczas zabiegu można zwiększyć objętość dolnej albo górnej wargi, wygładzić kontury ust oraz podnieść opadnięte kąciki. Z tego powodu, iż kwas hialuronowy ma właściwości silnie nawilżające, usta po zabiegu stają się wyraźnie wygładzone, jędrne, polepsza sięzabiegi (np. łącze)eż ich koloryt. Efekt zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy, po upływie tego czasu trzeba go powtórzyć.

Tak samo bezpieczna i skuteczna jest korekcja nosa, pozwalająca na pozbycie się wstydliwego garbu, lub uzupełnienie ubytków i skorygowanie krzywizn. Oczywiście, podczas takiego zabiegu nie da się wpłynąć na wielkość nosa, w takim wypadku potrzeba będzie interwencja chirurgiczna – wybierz profesjonalny gabinet. Dużą zaletą zabiegu nieinwazyjnego jest to, iż pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, jest więc w pełni świadomy i na bieżąco może mówić, co jeszcze pragnie zmienić w kształcie nosa – dzięki temu wynik zabiegu będzie w pełni odpowiadać jego oczekiwaniom.