Metoda na piękne ciało

Rozstępy stanowią bardzo istotny kłopot estetyczny. Pojawić się mogą w każdym wieku, jednak najczęściej dotyczą ludzi młodych, dla których są one trudne do zaakceptowania. Występują u blisko 70% dziewcząt oraz 40% chłopców w okresie dojrzewania oraz aż u 90% pań ciężarnych. U pań lokalizują się w okolicach brzucha, biustu, bioder, ud, albo kolan, u mężczyzn rozstępy znaleźć można w obszarze barków, pleców, pach i ramion, przede wszystkim u panów korzystających z siłowni.

Usuwanie rozstępów Olsztyn w 100% nie jest wykonalne. Mamy jednakże szereg sposobów(“>) doprowadzających do ich redukcji. Najbardziej skutecznym z nich jest stosowanie kuracji laserem frakcyjnym . Działanie lasera polega na wywołaniu rozlicznych a także głębokich, sięgających aż do skóry właściwej mikrouszkodzeń, co zmusza skórę do uruchomienia procesów gojenia. Istota terapii polega więc na naturalnej regeneracji.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Dobre efekty osiągamy w leczeniu różowych rozstępów – te można zredukować aż do 95%. Sam zabieg nie jest bardzo bolesny, jednak u osób wrażliwych stosuje się znieczulenie maścią. Usuwanie bruzd za pomocą tak zwanego botoksu polega na tym, że medyk podaje niedużą ilość preparatu, jaka czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując osłabienie poszczególnych mięśni twarzy. Następstwem zabiegu jest czasowa likwidacja bruzd mimicznych jak również przeciwdziałanie pogłębiania się bruzd. Rezultat utrzymuje się 6-8 miesięcy. W trakcie działania środka skóra wygląda świeżo, a mięśnie twarzy odpoczywają. Botox Będzin polecany bywa do korekcji zmarszczek mimicznych twarzy tj: kurze łapki, bruzdy palacza, zmarszczki na czole, bruzdy pomiędzy brwiami, podniesienie opadniętych kącików ust lub osłabianie „uśmiechu dziąsłowego”. Jak wygląda sam zabieg? Medyk po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dopasowany indywidualnie do potrzeb twej twarzy.

Czy prezentowany artykuł jest Twoim zdaniem interesujący? Jeżeli tak uważasz, to wejdź także na pomocny portal, który zawiera nie mniej cenne informacje.

Potem w określone wcześniej miejsca śródskórnie podaje Botoks z pomocą cienkiej igły. Procedura zabiegowa jest prędka i prosta. Zabieg trwa od kilkunastu minut do 30 minut.

Nie zostawia prawie żadnych pozostałości. Zabieg nie jest bolesny. W miejscu podania substancji odczuwać można lekkie ukłucia. Zabieg ten jest bezpieczny jak też nie zostawia śladów. Zdarza się zaczerwienie, które ustępuje po ok. godzinie. Przez parę godzin od podania substancji nie można się pochylać oraz kłaść.