Metoda na piękne usta a także filigranową figurę

Modelowanie warg kwasem hialuronowym jest ostatnio coraz bardziej trendy. Usta to jeden z najistotniejszych elementów kobiecej twarzy, a także ciała, gdzie wydatne usta uważane są za bardziej przyciągające i ponętne. Zabieg zwiększania warg trwa prawie 30 minut, jest niemal bezbolesny i za każdym razem stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

kriolipoliza

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Obecnie na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, który koryguje elastyczność tkanek – Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym rekonstruuje gęstość tkanek dookoła ust oraz powiększa usta – (sprawdź oferta powiększania ust). Poprawia kontur ust oraz profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza troszkę bruzdy oraz zmarszczki, ujmuje również nieco lat. Do zabiegu nie potrzeba się specjalnie przygotowywać oraz nie są wymagane specjalne badania, choć lekarz może wymagać ich wykonania, gdy uzna, iż to stosowne. Powiększenie warg przebiega w znieczuleniu miejscowym – najczęściej z użyciem kremu przeciwbólowego.

Zabieg kosmetyczny trwa paręnaście minut, umożliwia przeprowadzenie widocznej korekty ust. Efekt jest niestety przejściowy i utrzymywać się będzie około pół roku, gdzie po upływie tegoż okresu pacjenta czeka nieodzowność następnego zabiegu na powiększenie ust. Kriolipoliza jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnie redukującym tłuszczową tkankę. Określony jest do modelowania sylwetki, lecz nie w celu pozbycia się otyłości. Przez zabiegi miejscowego ochładzania redukuje nadwyżkę tłuszczowej tkanki – brzuch, kolana, boki pleców. Kriolipoliza jest zjawiskiem uszkadzania komórek tłuszczowych poprzez niską temperaturę. Przez wskazany czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddana schładzaniu bez niszczenia sąsiednich tkanek. Statystyki wskazują, iż widoczna redukcja tkanki tłuszczowej następuje po ok. 3 miesiącach.

Okres ów wypływa z charakteru nieinwazyjności terapii, jednakże efekt utrzymuje się przez ok. pół roku, a włączając składnik dietetyczny na stałe. Widoczne efekty po zabiegu są zależne od rozległości jak też stanu tkanki poddawanej schładzaniu. Pacjenci chcący powtórzyć zabieg w celu utrzymania oraz powiększenia efektu mogą zrobić to, nie wcześniej aniżeli po kolejnych 3 miesiącach. 100 procent z nich spostrzega różnice po odbytym zabiegu. Przeciwwskazaniami są ciąża, karmienie piersią, rozlegle rany na skórze.