Metody na piękną cerę

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem. Polega na redukowaniu się biologicznej aktywności komórek ciała, spowolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych skóry. Decydująca rolę odgrywają tu czynniki genetyczne oraz współdziałające z nimi elementy z zewnątrz. Starzenie się skóry jest nie wyłącznie efektem bezpośredniego upływu czasu, ale jest też rezultatem działania czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

Kobieta

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf
Jednym z pierwszych objawów starzenia się cery jest jej suchość, spowodowana stratą zdolności do wiązania wody a także zatrzymywania jej w skórze. Pojawiają się drobne zmarszczki naokoło oczu i ust. Naskórek staje się coraz to cieńszy, szorstki. Wydzielanie melaniny następuje w sposób niejednolity, czego rezultatem są liczne brązowe plamy pojawiające się na twarzy dekolcie i szyi. Cyrkulacja krwi we włośniczkach ulega zmianie czego rezultatem jest większa kruchość naczyń włosowatych. Pogarsza się aktywność włókien elastynowych, zaś ich struktura zmniejsza się, powodując istotną utratę jędrności cery a co się z tym wiąże opadnięcie owalu twarzy, tworzenie się ubytków skórnych. Czytaj również .

Jednym ze sposobów bezoperacyjnego eliminowania zmarszczek a także podniesienia owalu twarzy jest laseroterapia laserem frakcyjnym CO2. To jedno z najnowszych osiągnięć technologii laserowej, wykorzystywanej w medycynie estetycznej. Polega ona na otrzymaniu znacznej poprawy stanu cery, związanej z jej całkowitą przebudową. Lifting laserem frakcyjnym CO 2 powoduje ogrzanie głębokich powłok cery, bez odparowania tkanek. Poprzez przyrost ilości kolagenu i elastyny w skórze, poprawia ukrwienie sprawiając, iż jej struktura ulega dużej poprawie. Wiązka laserowa nie obejmuje pełnej powierzchni skóry poddawanej terapii, a wyłącznie pewną jej część w formie punkcików. W tych punktach powstają głębokie otworki poprzez jakie światło lasera przenika w głąb naskórka. (Zobacz także modelowanie sylwetki) Wiązka lasera trafia do komórek skóry właściwej, a nawet tkanki podskórnej. Pomimo tak dogłębnej ingerencji powierzchnia objęta zabiegiem zostaje prawie nietknięta.

Wejdź na ten odsyłacz i zdobądź cenne info (http://www.olenkaphu.pl) w kontekście omawianej w tym artykule tematyki! Bez cienia wątpliwości faktycznie uznasz je za przydatne!

Pomiędzy tymi punktami znajduje się znaczna ilość zdrowej tkanki, dzięki której dochodzi do uruchomienia naturalnych procesów odtwórczych.

Impulsy lasera wnikają w skórę w należytej głębokości tak, ażeby nie powodować poparzenia jednak efektywnie pobudzić skórę do regeneracji. Wskazania do wykonania zabiegu liftingu laserem frakcyjnym Co2 : przebarwienia, bruzdy, opadnięty owal twarzy.

Jakim sposobem znaleźć gabinet realizujący takie zabiegi w stolicy? To nic trudnego, wystarczy wbić w wyszukiwarkę zwroty: laser frakcyjny Warszawa .