Metody na piękną skórę

Nieinwazyjna strategia, rozwiązująca problemy z cellulitem a także zwiotczałą skórą stosowana też przy dolegliwościach takich jak: zastoje limfy, uczucie ciężkich nóg a także celem rozluźnienia mięśni to endermologia LPG Warszawa to miasto w którym bez kłopotu odszukamy gabinet oferujący podobne zabiegi.

Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Technologia LPG polega na zastosowaniu dwóch niezależnie nastawnych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze, jakie w zestawieniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco jak też ujędrniają skórę, a również modelują sylwetkę. Rezultat wyszczuplenia osiąga się dzięki temu, iż rolki zawijają fałdę skórną do środka komory zabiegowej, w jakiej stymulacja receptorami β powoduje rozkładanie oraz uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeśli z kolei celem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki działają odwrotnie – rozwijają fałdę skórną, natomiast stymulacja fibroblastów hartuje sieć włókien kolagenu jak też elastyny. Rolki mogą obracać się też w tę samą stronę ze zróżnicowaną prędkością. Rozluźniają przez to struktury tkanki objętej cellulitem, wygładzają skórę jak też znacznie przyspieszają mikrokrążenie.

Aparat LPG do leczenia cellulitu ma wymienialne końcówki, które stosowane są w zależności od zabiegu. Jest również wyekwipowany w mikrogłowice pozwalające na dojście do mniej dostępnych obszarów ciała, dzięki temu możemy otrzymać świetne efekty np. w leczeniu szram pooparzeniowych albo zwłóknień tkanki. Dzięki możliwości zaprogramowania mocy podciśnienia zabiegi takie jak drenaż albo wygładzanie dostępne są dla osób z każdym typem skóry.

Technologie LPG stosuje się też w zabiegach na twarz i szyję w celu redukcji obrzęków, których powodem są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na twarz procedura enedermologii stosowana jest też w zastępstwie klasycznego masażu buzi czego skutkiem jest lepsza absorbcja substratów aktywnych przez skórę.

Gdy dowiesz się o posiadającej intrygującą Ciebie treść nowej witrynie, to najpierw zweryfikuj info (http://podologmarcinkowska.pl/paznokcie-zmienione-chorobowo/) dotyczące źródeł, z których pobiera ona informacje.

Endermotherapie wykorzystuje się również jako rozluźnienie mięśni po wysiłku sportowym, w celu przygotowania do wysiłku, przy wszelakiego wariantu napięciach mięśni jak także przy naciągnięciach.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Gabinety które proponują tego typu zabiegi mają także w ofercie bezmiar innych zabiegów. Starczy w przeglądarkę wbić wyrażenie: lifting twarzy albo usuwanie zmarszczek Warszawa aby odnaleźć ogrom tego typu punktów (informacje na temat zabiegu).