Mezoterapia stosowana- a więc metoda wstrzymywania powstawania zmarszczek

Dziś, gdy tak dużą rangę przywiązuje się do wizerunku, często pojawiają się innowacyjne procedury ulepszenia wyglądu. Jedną z popularnych ostatnio metod korygowania wyglądu cery jest mezoterapia. Metoda ta fantastycznie spowalnia starzenie się i powstawanie zmarszczek.

Szeregiem zabiegów jest możliwość wyrównać kurze łapki i polepszyć jakość cery. Zabieg ten nawilża ją, zagęszcza, napina i przedłuża następstwa różnych zabiegów estetycznych. Pomaga pokonać cellulit, zmniejszyć rozstępy, a nawet napiąć skórę na brzuchu i ramionach. To również genialna broń w walce z wypadaniem włosów. Czasem efektywnie stopują łysienie.

kobieta, zmarszczki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Substancje do zabiegów mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu mieszczą w swoim zestawie przede wszystkim kwas hialuronowy i inne indywidualnie dopasowane składy takie jak witaminy A, C, E czy w substancje aktywne pochodzące z alg, bądź zielonej herbaty. Kwas hialuronowy – (zobacz ofertę) który jest głównym komponentem cocktaili jest także związkiem naturalnie występującym w naszej skórze. Kwas – ciekawa strona – hialuronowy to jeden z elementów, jakie pełnią funkcję cementu zapełniającego przestrzenie miedzy komórkami.

Na dodatek dostarczane do cery za pomocą mezoterapii witaminy emitują całą założoną aktywność. Dzięki prostej drodze podawania witaminy nie utleniają się i są w ilości wystarczającej do wywołania zakładanych procedur takich jak podwyższenie wytwarzania kolagenu. Usieciowany kwas hialuronowy stosowany jest przez specjalistów medycyny estetycznej do wypełnień i kształtowania twarzy. Nieusieciowany, z krótszymi ciągami molekuł, do rewitalizacji cery.

kobieca twarz

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Koktajle do mezoterapii opierają się na wielowarstwowych liposomach, jakie w efekcie dokładniej i efektywniej są w stanie przenosić substancje aktywne w głębsze warstwy skóry. W zależności od potrzeb i problemu jest możliwość wyłonić gotowy koktajl kosmetyczny dedykowany do rozwiązania konkretnego kłopotu natury estetycznej- koktajle do mezoterapii.

Jest to efektywna kompozycja czynnych pierwiastków, jaka działa prędko i skutecznie, oferując nadzwyczajne wyniki po każdym zabiegu.Ze względu na możliwości i wyniki finalne mezoterapia jest jednym z istotnych zabiegów aplikowanych w medycynie estetycznej.