Moc zapachu

Chłopczyca, panienka, grunge girl, dziecię kwiatu, kobieta zwiewna i delikatna. Każda z nas jest jakaś i każda posiada określony sposób ubierania się. Kolorowe spódnice, trampki czapeczki,tiule, ciężkie buciory, kurtki nabite ćwiekami, to wszystko na co dzień w jasny sposób nas nazywa i stawowi niejako o nas. Ubieramy się tak jak lubimy. Lubimy czuć się dobrze we własnej skórze. Często też ubranie odzwierciedla naszą duszę.

A jak działa zapach. Który jest dla nas tym właściwym? Który pasuje do naszego sposobu ubierania się, a co za tym idzie do nas samych. Mamy dla Was kilka propozycji, dość różnych tak, aby każda z Was wymyśliła z nich coś dla siebie.

Perfumy Armani to istota subtelności. Jego Acqua di Gio to połączenie hibiskusa, owoców cytrusowych. Wszystko to składa się na idealne harmonijne połączenie, które przywodzi na myśl gorące, wzburzone morze i duszny klimat. Nuty zapachowe tych perfum przypadną do gustu każdej kobiecie, która wyśmienicie czuje się w zwiewnych tunikach, a jej włosy to zaczesane romantycznie loki. versace vanitas – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant najpierw zadziwiał strojem, do dziś zaś cieszy nasze zmysły również i zapachem.

Jeżeli interesuje Cię opisywany temat, to przejdź do treści (http://www.theomarvee.com/) i zgłąb pokrewne dane odnośnie tego zagadnienia. Pochłoną Cię bez reszty.

Zapach bardzo uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Jednocześnie piekielnie kobiecy! Przeznaczony dla chłopczycy, która na zasadzie kontrastu, pragnie podkreślić swój styl lub też dojrzewa do jego zmiany. A może dzięki tym kwiatowym nutom zmieni się z brzydkiego kaczątka w Kopciuszka?

Gdy słyszę perfumy cperfumy perfumy francuskielein obsession pierwsze o czym myślę to wyjątkowy zapach. I niech nie zmyli was jego iście romantyczna butelka, ten zapach jest więcej nawet niż określony: zdecydowany, w sam razdla takich samych kobiet. Kojarzy się z orientem: barwny dziki, pełen tajemnic. Takie też bywają kobiety noszące ćwieki, ciężkie buciory i dlatego kobieta, i Blue Lagoon te pasują do siebie niczym dwie polówki jabłka. Anielska gwiazda Angel oszołomi swoim zapachem każdą kobietę.

Perfumy Dolce Gabbana to to w zasadzie Femme. Inspirowane były gwiazdami światowego kina i swoją nutą kojarzą się z szykiem i wykwintnością. Zapach jest wciąż szukają. Sposobów jest wiele, ale nasze zmysły zawsze odnajdą ukojenie jakiejś nucie. Dlatego natychmiast lećcie do sklepu po swój idealny zapach.