Nadruki na letnich ubraniach – na topie czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to przbój tego lata. Można je lubić lub nie, lecz należy przyznać, że wyglądają przepięknie. Zwykła, prosta sukienka totalnie zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl
Tego typu letnie sukienki znakomicie nadają się dla pań, które chcą zatuszować mankamenty sylwetki. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości sylwetki.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, w kolorze beżowym. Jeżeli sukienka jest dopasowana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym przypadku nic ukryć. Gładki, niezróżnicowany materiał będzie niemiłosierny dla nas. Całkiem, co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na zatuszowanie niektórych niedoskonałości są bez wątpienia większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że niełatwo jest odkleić wzrok od takich sukienek, prawda?Zakładając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, żeby nie przesadzić z dodatkami.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie ciekawy, to bez wahania kliknij tu i zobacz tamto opracowanie (http://www.koell.pl/sklep/kocyki/) – tam też znajdziesz wiele ciekawych informacji.

Obowiązuje złota zasada powściągliwości – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj istotną rolę, dodatki powinny zostać dodatkami. Nie zakładajmy zbytnio dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej pozostawić na inną okazję. Jeśli zmierzch czy dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech żakiecik czy sweter też będą w łagodnych, jednolitych kolorach.