Najodpowiedniejsze kremy na każdą porę roku.

Jako, że są kosmetyki wielozadaniowe, czyli takie których używają wszyscy, zrealizujemy dzisiaj mały przegląd przez te w największym stopniu lubiane. Jak nie trudno się domyślić chodzi o krem do rąk oraz krem do twarzy. Skoki temperatur, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, a do tego wiatr i ziąb, lub działania promieni słonecznych – o nadchodzącej zimie czy lecie w pierwszej kolejności przypominają nam ręce oraz twarz.

Pod wpływem wyszczególnionych wyżej składników skóra staje się przesuszona i drapiąca. Bez właściwej pielęgnacji podrażniona skóra zaczyna pękać, aż zaczerwienieniom towarzyszą malutkie ranki.

kosmetyki

Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

W razie kremu do twarzy – jak zwykle, zakup uzależniony jest od wartości produktu, a ta jak wiadomo jest niezwykle różna. Krem nawilżający Aquasource Biotherm to krem-żel do skóry normalnej i mieszanej, który obejmuje wyjątkowe zestawienie wody komórkowej, czystego Planktonu Termalnego jak również Mannozy w celu dokładnego nawilżenia paru warstw komórkowych cery.

Masz ochotę czytać dalej wciągającą treść? Więc nic nie powinno Ci przeszkodzić – kontynuuj zestaw do paznokci hybrydowych na kolejnej stronie.

Jego cena to 169 zł. Kolejny nawilżające kremy do twarzy to trochę tańsze (99 zł) kremy do twarzy skutecznie nawilżające na dzień Dr Irena Eris. Ich nowy kompleks 24H Hydro Term Complex prawdziwie nawilża skórę na poziomie komórkowym i tworzy czynną hydro-aktywną, znikomą powłokę chroniącą przed wysuszeniem. Następnym , godnym uwagi nawilżającym kremem to A THERAPY – krem aktywnie nawilżający z energicznym hydro kompleksem oraz kwasem hialuronowym. Jest zasobny w składniki nawilżające i chroni przed przesuszeniem i także likwiduje nieprzyjemne czucie ściągnięcia skóry, przywracając jej gibkość (23 zł/50 ml).

Przechodząc do wyrobów do rąk dobrze jest wspomnieć o tego typu kremach jak: Ochronny krem do rąk Oillan, który wydaje się doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczy skóry czułej bądź łuszczącej się. Krem mieści w sobie intensywnie nawilżający wyciąg z alg antarktycznych i także ochronny i wygładzający olej parafinowy. Cena: 5,90 zł/50 ml, też z linii AA koncentrat do rąk uzupełniony natłuszczającym masłem shea, uśmierzającą allantoiną jak również służącymi paznokciom biotyną jak również witaminą E. Cena ok. 10 zł/100 ml. Przeczytaj więcej: nowości.

Tak samo krem do twarzy jaki i krem do rąk powinien być odpowiednio dobrany do naszej skóry. Jeśli ujrzysz, że z Twoją skórą dzieją się podejrzane rzeczy, powinno się natychmiast odstawić kosmetyk oraz skontaktować się z doktorem .