Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, czy też znane Edwin Jagger Razor stosują też mężczyźni dbający o brodę

Ostatnio wraca moda na okazały zarost u mężczyzn. Jest nawet konkretna nazwa przeznaczona dla tego typu mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa wywodzi się z angielskiego terminu, który oznacza w rodzimym języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawien kojarzy się z męskością i siłą. Dla wielu panów jest wyrazem poważnego podejścia do życia, męstwa i oczywiście ma służyć przekonaniu do tego także płci żeńskiej. Kobiety kochają lub nienawidzą zarostu i trudno poddawać się jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich sądzi, że mężczyźni z brodą są znacznie bardziej atrakcyjni, niż panowie z ładnie wygoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i przez to również bardziej męscy. I tak jak kobiety próbują manifestować swoją kobiecość przez wybór konkretnego stroju czy make-upu, tak panowie swoją męskość lubią podkreślać właśnie poprzez brodę.

Zarost nie musi być spory, może być ledwo widoczny lub z kolei sięgać aż po tors. Nowoczesne możliwości jeśli chodzi o golarki i różnego typu preparaty jak żele do golenia czy pianki są tak spore, że w zasadzie można zrobić na swojej twarzy rozmaite cuda. Są mężczyźni, którzy specjalnie strzygą brodę, układają ją, modelują, by nabrała oczekiwanego kształtu i wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Co odważniejsi mogą brodę również pomalować bądź nadać jej niebywały kształt. Więcej na .

Oczywiście zadbanie o faktycznie piękną brodę nie jest takie proste. Błędne jest myślenie, że mężczyzna, który ma duży zarost, nic nie musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Atrakcyjna broda wymaga zdecydowanie lepszej pielęgnacji niż ogolona twarz. Również trzeba ją strzyc, podcinać czy golić.

Jeśli zainteresował Cię taki tekst, poznaj inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam tkaniny ogniotrwałe, znajdziesz tu analogiczne wiadomości.

Wykorzystuje się do tego naprawdę fachowe golarki Muhle Razor, czy też nie mniej znane Edwin Jagger Razor bądź podobne produkty . Jednym słowem nie jest tak, że zarośnięty pan, może zupełnie sobie odpuścić. Wręcz musi być bardziej zdeterminowany, by dbać o swoją twarz, w przeciwnym razie może narazić się na negatywne opinie, kiedy jego broda będzie nieładnie wyglądać.

Nie ulega wątpliwości, że broda zmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej stosowanym zabiegów, jeśli mężczyzna chce coś u siebie zmienić. Broda może dodawać lat, powodować, że mężczyzna na pierwszy rzut oka wygląda intrygująco i tajemniczo. Dlatego wciąż jest i jeszcze zapewne długo będzie modna.