Niecodzienne zabiegi upiększające

Panie podobno chcą dobrowolnie torturować się, jeżeli w zamian mogą stać się urodziwe. Niemiłe operacje, kremy z podejrzanymi składnikami – to nic strasznego. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla kobiety klasyczny zabieg kosmetyczny.

Jeśli fascynuje Cię przedstawiony temat, patrz szczegóły (https://www.bio-diag.pl/diagnostyka/genetyka/sprzet-2-2/) informacji na ten wątek, które okażą się niezwykle fascynujące i na pewno wciągną Cię bez reszty.

Bardzo ciekawe, bo – teraz oddajemy się kolejnym eksperymentom i to laser ipl decyduje o tym, że nie jesteśmy włochate.

Depilacja laserowa nóg

Autor: Elite
Źródło: Elite

Mężczyzna boi się tego tak samo, jak frezarki do pedicure – tym bardziej, że nazwa przywołuje skojarzenie z urządzeniem w hucie szkła. Oto kilka zaskakujących upiększających zabiegów.

Odchudzające siankoW pewnym włoskim SPA każdy może sprawdzić nowatorską metodę walki z pomarańczową skórką. Delikwentka owijana jest szczelnie w wilgotną słomę i tak odziana wsadzana do wanny z wodą o temperaturze 80 stopni. W ten sposób można się należycie ogrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Jadowity masażystaZnany powszechnie jest masaż gorącymi kamieniami, ale są też bardziej wyrafinowane formy relaksu. W Izraelu, za około 80 dolarów, zajmą się klientem… węże. Kilka gadów najróżniejszych gatunków graduje spokojnie po spiętych plecach pacjenta. Każdy inaczej masuje i oddziałuje na różne partie mięśni.

Podaruj kawałek siebie…rybomPo co fotel do pedicure skoro można zaszczycić stopami rybki. Mówi się, że to nie są piranie, ale fachowo pożerają martwy naskórek, zwracając właścicielowi całą i gładką stopę. To w każdym razie nie najnowsza metoda pedicure, ale wydaje się dosyć nie do kończa typowa.

Maseczka po bykuZupełnie nie w nieznanym mieście, lecz w środku Londynu, w ramach odżywki na głowie może pojawić się bycza sperma. W tej sytuacji zdecydowanie lepiej nie wiedzieć, po czym włosy są takie miłe i gładkie.

.Odmładzające wężeLudzie pracujący na fermach węży w Ameryce Południowej, wyróżniają się szczególnie gładkimi dłońmi. Nie pomaga im w tym typowa odwiedziny u kosmetyczki, niepotrzebna jest im też lampa do manicure. Na młodość ich rączek tak skutecznie działają odchody węża. Nie brzmi niestety kusząco, stąd też dobrze zostać przy ulubionym kremie do rąk.