Niewielkie zmiany w naszym wizerunku mogą przynieść doskonałe efekty

Kosmetologia poszła mocno do przodu, w teraźniejszych realiach jesteśmy w stanie zmienić bezinwazyjnie mnóstwo wad, których nie chcemy w naszym wyglądzie. Nie musimy już w tym celu udawać się do chirurga plastycznego i poświęcać drogim i bolesnym operacjom. Wystarczy prosty zabieg kosmetyczny i po problemie. Co możemy odmienić w swoim wyglądzie? Jak wybrać rzetelną kosmetyczkę? Tego wszystkiego dowiecie się się z tego artykułu.

Nowoczesne zabiegi frakcyjne metodą na zmarszczki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Jeśli uważamy, że nasza cera jest za bardzo postarzona, możemy poradzić sobie z tym na kilka sposobów. Osoby dojrzalsze za pewne zainteresują wypełniacze zmarszczek. Są to wszelkiego rodzaju kwasy, które kosmetyczka wstrzyknie nam w punkty bruzd na licu. Mniej inwazyjnym zabiegiem, dedykowanym dla świeższej cery okaże się mikro dermabrazja. Polega ona na wykonaniu intensywnego, chemicznego pilingu, złuszczającego nasz cały naskórek. Bezpośrednio po zabiegu będziemy wyglądać makabrycznie, całe w czerwieni, lecz na następny dzień nasza cera cofnie się nawet o 10 lat! Młode panie, najczęściej wybierają proces aplikujący wypełniacz do ust. Ma to na celu powiększenie ich, nawet parokrotnie.

Przed udaniem się do kosmetologa po wypełniacze zmarszczek, upewnijmy się, że jest on personą kompetentną. Jeśli nie, może nam trwale uszkodzić mięśnie twarzy! To samo wiąże się z powiększaniem warg – jeśli kosmetyczka wprowadzająca wypełniacz do ust nie będzie wiedziała co robi, możemy uzyskać bardzo karykaturalny efekt, który utrzymywać się będzie nawet przez kilka miesięcy. Jeśli pragniemy uniknąć tego rodzaju przykrych incydentów, zasięgnijmy porady znajomych. Może któraś z twoich koleżanek często bywa w którymś z salonów, i jest w stanie ci go zarekomendować? Nawet jeśli jest bardziej drogi niż ten na twojej ulicy – warto się do niego przejść.

Nawet najmniej inwazyjny zabieg może nas oszpecić jeśli mamy niefart, z tego powodu dobrze być rozsądnym przed problemema nie po nim. Aby zmniejszyć ryzyko, powinniśmy pierw przeanalizować, jaki efekt chcemy otrzymać, i czy pożądana procedura jest nam naprawdę niezbędna? Inną, równie istotną sprawą jest wybór dobrej kosmetyczki.

Zainteresowały Cię opracowane tu wątki? Jeśli tak, to dowiedz się także (http://www.trycholog-torun.pl/konsultacja-trychologiczna/) więcej informacji na ten temat. Drogę utoruje Ci poniższy link.

Nietrudno możemy wpaść w ręce kogoś niedoświadczonego i pozbawionego kompetencji, kto może zniszczyć nam tylko nerwy i urodę. Z tego powodu lepiej unikać pierwszych lepszych gabinetów, i lepiej udawać się tylko do tych sprawdzonych, nawet jeżeli przyjdzie nam za to więcej zapłacić.