Niezbędne akcesoria dla mężczyzny

Współczesność przynosi wiele korzystnych rzeczy. Praktyczne technologie, szybsze poruszanie się, dłuższe życie. Z drugiej strony zjawiło się też wiele mankamentów. Jednym z mankamentów nowoczesności jest postępujące zniewieścienie mężczyzn. W tej opinii nie ma wielkiej przesady.

brzytwa do golenia 3

Panowie w naszym otoczeniu stali się miękcy. Można to dostrzec najsilniej na przykładzie odzieży. Obecne sławne postaci muzyki to chudzi osobnicy o łagodnych, dziewczęcych niemal rysach. Współczesne nastolatki spoglądają za ładnie ubranymi chłopaczkami bez zarostu. Rośnie także grupa panów, których zbiór kosmetyków jest większy niż ten, który posiada statystyczna kobieta. A tak naprawdę w kosmetyczce męskiego mężczyzny musi znajdować się jedynie parę ważnych rzeczy: dezodorant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydatne są też dobre pędzle do golenia, dzięki którym bezproblemowo się ogolimy.

Trzeba wiedzieć, jakie przybory do golenia używali nasi ojcowie. Obecnie facet ma do dyspozycji w drogeriach dziesiątki przeróżnych dziwnych mazideł, kremów i smarowideł. Nieźle sprzedają się automatyczne golarki.

Ceremoniał golenia został mocno zautomatyzowany i uproszczony. Nie zna męskiego życia ten, kto podczas golenia w dłoni brzytwy nie dzierżył. Przy takim ostrzu potrzebna jest skrupulatność i skupienie. To powoduje, że golenie staje się obrządkiem, momentem jedynie dla tnącego. Dzierżenie w dłoni kawałka solidnego metalu daje poczucie siły.

Jeżeli chcesz przeczytać coś rzeczywiście niezwykle ciekawego, sprawdź treść (www.fryzjerpiaseczno.pl/) tej strony a z pewnością nie pożałujesz.

Zapewnia poczucie wspólnoty z przodkami, którzy zamiast smartfonem, wojowali ostrymi jak, jakby nie patrzeć, brzytwa bagnetami.

Mało kto ze współczesnych facetów wie, do czego używa się ałun. Ta substancja skutecznie powstrzymuje krwotok. Płyny dla panienek można wyrzucić do kubła na śmieci. Autentyczny mężczyzna czasem traci trochę krwi. I nie mdleje na widok krwistych plam na ostrzu brzytwy, a używa efektywne środki.

Woda kolońska ma pachnieć samczą siłą. Tu nie powinno być kwiatków, ani żadnych cukierkowych odcieni. Woda kolońska to jedynie uzupełnienie męskiego zapachu, który ma prawdziwy mężczyzna. Zapachu wygranej, siły, testosteronu. Pora uświadomić zniewieściałym gościom, co jest znamieniem męskości.

Źródło: facetaria.pl